Abdurrahim Albayrak Yeni Sezona İlişkin Konuştu

Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, yeni sezon fikstürünün açıklanmasının ardından Fenerbahçe derbisine ilişkin konuştu. Ezeli rakibi ile 3’üncü hafta karşı karşıya gelecek olan oyuna ilişkin yorum yaparak, derbinin seyircili oynanmasının futbol sezonuna renk katacağını ifade etti.

Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, yeni sezonun 3’üncü haftasında oynanacak Fenerbahçe Galatasaray derbisine ilişkin konuştu. Maçın seyircili oynanmasının futbol sezonuna renk katacağını belirtti.

Önceki sene yaşanan talihsiz sakatlıkların, talihsiz hastalıkların yanı sıra koronavirüs hastalığının da ülkeden bir an önce gitmesi için dilekte bulundu. Tedavi gören hastalar için de şifa dileyen Albayrak, sağlık çalışanlarına da teşekkür etti.

İlk 5 Hafta İstanbul’dayız

Koronavirüs sebebiyle 28 gün hastanede tedavi gören Albayrak, yaşananların hiçbirinin 2020-2021 sezonunda Galatasaray’a ya da başka bir takıma, futbolcuya yaşanmaması için de dua etti.

Yeni sezonun barış dostluk kardeşlik ve huzur içerisinde ülkeye yakışır bir şekilde başlayarak, sona ermesini istediğini ifade eden sarı kırmızılı yönetici, ilk 5 hafta ise İstanbul’da olacaklarını söyledi.

Güncel Yazılar

    Kura çekimine de açıklamalarında değinen Abdurrahim Albayrak, kura çekiminde 3 top olduğunu ve kendisinin ortadakini aldığını belirtti. 7 numaranın da kendisinin uğurlu numarası olduğunun altını çizdi.

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …