Ahmet Nur Çebi Maç Sonrası Açıklama Yaptı

Süper Lig’de ‘inci hafa mücadelesi için Yukatel Denizlispor ekibi ile kozlarını paylaşan Beşiktaş ekibi, mücadeleden 5-1 skorla galip ayrıldı.

Süper Lig’in 28’inci hafta mücadelesinde Beşiktaş ekibi, Yukatel Denizlispor ile kozlarını paylaştı. Oyun sırasında nefes kesen bir mücadeleye imza atan Kara Kartal 5-1 galip ayrılmayı başardı.

Maç sonrasında basın çalışanlarına açıklama yapan Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, çok gollü ve kendilerini rahatlatan bir maç oynadıklarının doğru olduğunu söyledi.

Ahmet Nur Çebi yapmış olduğu açıklamalarda, sonuca rağmen oynanan futboldan ise memnun olmadığının altını çizdi. Ve Denizlispor’a karşı çok daha iyi bir oyun oynayabileceklerini belirtti. Daha iyi olması gerektiğine vurgu yapan yönetici, kazandıkları için sevinmeleri gerektiğini ekledi.

Çok Değişik Bir Kadro Hazırlayacağız

Yine de oyun düzeyinin yüksek olacağı bir maç olmasını temenni ettiğini söyleyen Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş’ın bunu becerebilecek bir takım olduğunu ifade etti.

Öte yandan yeni sezona hazırlıklarını da sürdüren Beşiktaş, çok değişik bir kadro yapmayı düşündüklerinin de haberini verdi. Ve altyapıdan, scoutların bulmuş olduğu gençlerden ve yabancılardan oluşacak bir kadro hazırlamayı düşündüklerini belirtti. Bu kadronun da gelecek seneye şampiyonluğa oynayacağını söyledi.

Bağış kampanyalarının da hatırlatmasını yapan yönetici, kampanyadan ümitli olduğunu ve iyi gittiğini belirtti. İşin sonucunun önemli olduğuna da dikkat çekerek, iyi giderken bir anda frene basılırsa istediklerini alamayacaklarını ekledi.

Güncel Yazılar

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …