Albert Elis

Albert Elis Transferi Tekrar Gündeme Geldi

Posted by

Yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden Fenerbahçe ekibinin gündeminde Albert Elis ismi belirmeye başladı. Honduraslı yıldız sporcunun Houston ile sürmekte olan sözleşmesi ise sona ermiş durumda. Sarı lacivertli takımla adı sıkça anılan başarılı futbolcunun geleceğine ilişkin ise henüz net bir karar söz konusu değil.

Gelecek sezon için hazırlıklarına devam eden Fenerbahçe ekibi, kadrosunu daha güçlü tutmanın planlarını yapmaya devam ediyor. Son zamanlarda sıkça sarı lacivertli ismi anılan oyuncu ise Albert Elis oldu.

Houstan ekibi ile sözleşmesi sona erecek olan Honduraslı yıldızın, takımıyla sözleşmesinin sona ermiş olması da bu süreci etkili kıldı. Başarılı oyuncunun ise sarı kanarya ekibine henüz bir imza atmadığı ve geleceğinin belirsizliğini koruduğunu bilgisi edinildi.

Henüz Karar Vermedi

Transfer meselesine ilişkin açıklama yapan Albert Elis, son iki transfer döneminde Fenerbahçe ekibiyle adının anılmasına net bir karar vermezken, iddiaları da yalandı. Özellikle yeni sezon hazırlıklarının tüm hızıyla sürdüğü süreçte, uluslararası basında da sık sık transfer haberlerine yer verildi.

Houstan ekibi ile sözleşmesi sona eren sporcunun ise, konuya ilişkin henüz Fenerbahçe ekibine imza atmadığı öğrenildi. Ortaya atılan iddiaların doğru olmadığını belirten yıldız sporcu, geleceğine ilişkin kararı ise henüz vermediğini ifade etti.

Güncel Yazılar

 

Comments are closed.