Aldin Cajic

Aldin Cajic Beşiktaş’ın Gündeminde

Posted by

Gelecek sezon için hazırlıklarına devam eden Beşiktaş Jimnastik Kulübü, hiç beklenmedik bir ismi gündeminde duyurdu. Yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle yaşanan ekonomik kriz transfer piyasasında da ciddi etkilere sebep oldu. Bu sebeple de siyah beyazlı takım daha düşük bütçeli isimlere yönelmeyi tercih decek.

Gelecek sezon için transfer hazırlığı yapan Beşiktaş ekibi, maliyeti daha uygun isimlere yöneldiği için de TFF 1. Lig ekiplerini yakın takibe aldı. İstanbulspor ekibinde forma terleten Aldin Cajic için harekete geçen Kara Kartal, bu süreçte ise rakibi Sivasspor ile karşı karşıya gelecek.

Küresel çaplı bir ekonomik krize neden olan koronavirüs salgını, büyük takımların da daha düşük bütçeli transferlere yönelmesine neden oldu. Süper Lig’de mücadele eden Beşiktaş ekibi de bu süreçte TFF 1. Lig’de mücadele eden İstanbulspor’un sporcusunu yakın takibe aldı.

Sivasspor’un Da Listesinde Yer Alıyor

İstanbul ekibinde forma terleten 27 yaşındaki Aldin Cajic için yakın takibe geçen Kara Kartal, transfer meselesinde ise Sivasspor ile karşı karşıya geldi. Boşnak oyuncuyu, şampiyonluğun önemli adaylarından biri olan Sivas temsilcisi de transfer listesine aldı.

Öte yandan başarılı sporcuyu transfer listesine alan iki diğer kulüp ise Fiorentina ve Genoa oldu. Siyah beyazlı ekip senede 2.5 milyon Euro maaş alan Adem Ljajic’i iyi teklif durumunda transfer olarak göndermenin planlarına da başladı.

Güncel Yazılar

Comments are closed.