Ali Fatinoğlu

Ali Fatinoğlu Önemli Açıklamalarda Bulundu

Posted by

Süper Lig’de yeni sezon için hazırlıklar devam ederken, Galatasaray Spor Kulübü’nde de hareketlilik sürüyor. Sarı kırmızılı takımın eski başkan adaylarından olan Ali Fatinoğlu da sosyal medya hesabındaki paylaşımla işten çıkarma konusuna ilişkin değerlendirmede bulundu.

Galatasaray Spor Kulübü’nün eski başkan adaylarından Ali Fatinoğlu, sosyal medya üzerinden iş çıkarma konusuna ilişkin açıklama yaptı. Sarı kırmızılı takımda mevcut yönetimin yaklaşık olarak 31 aydır görevde olduğunu belirtti. Sicil kurulunda çalışmakta olan Nuray hanımın da işten ve üyelikten çıkarıldığını belirtti.

Nuray hanımın suçlamasının çok ağır olduğunun altını çizerek, savunmanın yazılmak istendiğini ve eski başkana da bilgi dışında suç üretildiğinin söylendiğini bunun da skandal olduğunu ekledi.

Bir paylaşımda daha bulunan Ali Fatinoğlu, esas konunun, disiplin kurulunda olan ve kişiyi yargılayacak olan kişinin savunmasının kendi tarafından yazıldığı olduğunu ifade etti. Bu konunun bir an önce açıklığa kavuşturulması gerektiğini de belirterek, ifade doğuysa gereğinin yapılmasını, iftira doğruysa da iftiranın atılmasını kimin istediğinin bulunmasına dikkat çekti.

Nuray Dayı’nın İş Akdinde Gelişme

Sarı kırmızılı kulübe üye alımlarında usulsüzlük yapıldığı iddiasıyla suç duyurusunda bulunulan E.E’ye de dikkatli olmadığı iddiasıyla, Nuray Dayı’nın iş akdinin feshedildiği bilgisi edinildi.

Güncel Yazılar

Comments are closed.