Ali Yavuz Kol Sözleşmesi 2024’e Kadar Uzatıldı

Süper Lig’de yeni sezon için transfer hazırlıklarında hızlanma sürecine girildi. Özellikle de ligin büyük takımlarının iddialı kadrolar kurma peşinde olduğu dönemde, dün Galatasaray Spor Kulübü bir açıklama yaptı. Sarı kırmızılı takımın genç isimlerinden olan Ali Yavuz Kol ile olan anlaşmanın 2024 yılına kadar uzatıldığını bildirildi.

Gelecek sezon hazırlıklarının tempolu bir şekilde devam ettiği dönemde, Galatasaray Spor Kulübü, önemli bir açıklama yaptı. Önceki gün Arda Turan transferini resmen açıklayan ve bununla gündem olan sarı kırmızılı kulüp, bir ismin daha sözleşmesinin uzatıldığının bilgisini paylaştı.

Sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya göre, Galatasaray, genç oyuncularından olan Ali Yavuz Kol ile anlaşmasını 2024 yılına kadar uzatma kararı aldı.

Mali sorunlardan kaynaklı olarak daha çok iç transfere yönelen ya da genç isimlerle görüşen kulüp, bu alandaki çalışmalarına ise devam ediyor.

KAP’a Açıklama Yapıldı

Cimbomun genç isimlerinden olan Ali Yavuz Kol da bu süreçte yoluna kendi kulübüyle devam edecek isimler arasında yer almış olacak.

KAP’a açıklama yapan Galatasaray Spor Kulübü, profesyonel futbolcu olan Ali Yavuz Kol’un mevcut sözleşmesinin 2023-2024 sezonuna kadar uzatıldığını belirtti. Bilginin paylaşılmasının ardından kısa sürede gündem olan bu iç transfer, ayrıca sosyal medya hesaplarından da duyuruldu.

Güncel Yazılar

     

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …