Emre Demir

Antrenmanların Hırslı İsmi: Emre Demir

Posted by

Süper Lig’de mücadele eden Kayserispor ekibinin başarılı sporcusu Emre Demir, geri kalan 8 haftalık süreçte takımının ligde kalacağına inandığını söyledi.

Koronavirüs salgını nedeniyle süresiz olarak ertelenen ligler, 12 Haziran itibariyle tekrar başlayacak. Süper Lig’de mücadele eden Kayserispor ekibinin başarılı oyuncusu Emre Demir ise, kalan 8 haftanın sonunda takımının ligde kalacağını söyledi.

Düşme potasında yer alan takımın geriye kalan 8 maçta galibiyet alması için hazırlık yapan sarı kırmızılılar, ligde kalmak için de büyük bir mücadele içerisine girmiş durumdalar.

19 Mart itibariyle süresiz olarak askıya alınan liglerin 12 Haziran itibariyle başlama kararının ardından antrenmanlara başlayan Kayseri temsilcisi, tempolu idmanlara devam ediyor.

Ligin En Genç Oyuncusu 

Kayserispor ekibinde forma terleten genç yetenek Emre Demir de, antrenmanlardaki azmi ve hırsıyla dikkat çeken isimlerin başında geliyor. Teknik Direktör Robert Prosinecki gözetiminde maç hazırlığı yapan sarı kırmızılılar, maçlarda galibiyetin yanı sıra ligde kalmayı da hedefliyor.

Ligin en genç oyuncusu olma özelliğine sahip Demir de bu sürece ilişkin önemli açıklamalara imza atan biri oldu. 16 yaşındaki başarılı sporcu, yapmış olduğu açıklamalarda ligde kalacaklarına dikkat çekerken, yeniden başladıklarını da ekledi. Ligin bitimine 8 hafta kala takımının hak ettiği gibi ligde kalacağını söyleyerek, buna inandıklarına da dikkat çekti. Herkesin de inanması gerektiğini özellikle vurguladı.

Güncel Yazılar

Comments are closed.