Arda Turan Merak Edilenleri Canlı Yayında Cevapladı

Milli futbolcu Arda Turan, sosyal medya üzerinden Ümit Özat’ın canlı yayınına katılarak merak edilen soruları cevapladı. Galatasaray’ı çok sevdiğini de söyleyen oyuncu, geri kalan her şeyin hayırlısı olduğunu ekledi

Devre arasında teklif aldığını da dile getiren başarılı oyuncu, aldığı tekliflerin içine sinmediğini belirtti..

Eşinin hamile olması sebebiyle de rahat edememe kaygısı ile karşı karşıya kaldığını belirten sporcu, Barcelona forması giydiğinde Süleyman Seba’yı hastanede ziyaret ettiğini ekledi.

Barcelona transferine ilişkin de açıklama yapan Arda Turan, Galatasaray ekibinden direkt Barcelona’ya gitmiş olsaydı zorlanacağını da söyledi. Fakat Atletico Madrid ekibinde taktiksel oyunu öğrendiğini de vurguladı. O takımda her maçın sert olduğunu da belirten Turan, söz konusu sertliğin Süper Lig’de yalnızca büyük maçlarda yaşandığını itiraf etti.

Barcelona’dan Ayrılırken Üzülmedim

Taktik yapılmadığında ise maça 2-0 yenik başlandığını belirten milli futbolcu, Barcelona anlaşmasını da 15 gün sonrasında öğrendiğini ekledi. Öncelikle anlaşmanın Bayern Münih ile olduğunu tahmin ettiğini söyleyen sporcu, çantadan belgelerin düşmesi üzerine Barcelona logosunu gördüğünü ve inanamadığını açıkladı.

Ayrılırken ise üzgün olmadığını vurgulayan Arda Turan, başarısız olsaydı bunu yaşayabileceğini fakat Valverde’nin kendisini 1 dakika dahi oynatmadığını ekledi. Önceki sezonda ise Messi ve Suarez’den sonra en fazla asiste imza atan isim olduğunu ifade etti.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …