Aslan’dan Son Dakika Transferi Selçuk Keskin İle Anlaşma Sağlandı

2022 – 2023 sezonu yaklaşırken Galatasaray HDI Sigorta, son transfer çalışmalarını noktalamaya başladı. Aslan ekibinin kadrosuna dahil ettiği son ismin Selçuk Keskin olduğu öğrenildi. Tecrübeli pasör, Sarı Kırmızılı yönetim ile 1+1 seneliğine anlaştı. İşte Cimbom’un transfer gündemine dair merak edilen tüm ayrıntılar…

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı, gündeme yaptığı son dakika transferi ile düştü. Sarı Kırmızılı forma giyen son ismin Selçuk Keskin olduğu kayıtlara geçti. 40 yaşındaki oyuncu, daha önce  de Aslan ekibinde yer almıştı.

1+1 Senelik Sözleşme İmzalandı!

3buyukler aslan dan son dakika transferi selcuk keskin ile anlasma saglandi

Voleyboldaki başarısı ile camiada tanınan Selçuk Keskin, Galatasaray HDI Sigorta ekibi ile 1+1 senelik sözleşme imzaladı. Resmi hale gelen transfer, taraftarları da memnun etti. Tecrübeli pasör, profesyonel kariyeri boyunca daha önce tam 3 dönem Sarı Kırmızılı forma giyerek takıma önemli katkılarda bulunmuştu.

Selçuk Keskin, Galatasaray HDI Sigorta’nın yanı sıra daha önce Arkas Spor, Halkbank, Çankaya Üniversitesi, İstanbul Büyükşehir Belediye,  Polis Akademisi ve ezeli rakip ebedi dost Fenerbahçe kadrolarında yer aldı. Tecrübeli pasör, Sarı Kırmızılı formayı ilk olarak 2002 – 2003 sezonunda giydi. Ardından takımdan ayrıldı ve 2014 – 2015 sezonunda yeniden Aslan kadrosuna dahil oldu. 40 yaşındaki sporcunun Cimbom ekibi ile anlaştığı son dönem ise 2018 – 2021 arasında oldu.

Selçuk Keskin, daha önce Galatasaray HDI Sigorta’da kaptanlık görevini de üstlendi. 2019 Şampiyonlar Kupası’nda, 2017 Şampiyonlar Kupası’nda,2016 – 2017 sezonu Türkiye Kupası’nda şampiyonluklar almasının yanı sıra 5 kez en iyi pasör seçildi.

Galatasaray’dan Resmi Açıklama Geldi!

3buyukler aslan dan son dakika transferi selcuk keskin ile anlasma saglandi 1

Galatasaray HDI Sigorta, yeni sezon öncesinde gerçekleştirdiği transfer ile alakalı resmi açıklamayı taraftarları ile resmi internet sitesi üzerinden paylaştı. Galatasaray.org adresinde yer alan haberde tecrübeli pasörün kadroyu güçlendireceği ve transferin 1+1 senelik olacak şekilde imzalandığı ifade edildi.

Selçuk Keskin, 15 Ocak 1982 tarihinde dünyaya geldi. Tecrübeli pasör, sahip olduğu 1.93 metre boy ile sahada takıma büyük katkı ve avantaj sağlıyor. Bu nedenle Sarı Kırmızılı yönetim de 40 yaşındaki sporcunun Aslan kadrosunu yukarıya taşıyacağına inanıyor.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …