AVRUPA GENÇ YILDIZ AZİZ EREN BALABAN İZLİYOR

Posted by

Süper Lig’de ezeli rakipleri Galatasaray ve Beşiktaş ile kıran kırana bir savaşım vermesine karşın oynadığı futbol sebebiyle teknik direktörü Erol Bulut’un tenkit yağmuruna tutulduğu Sarı Lacivertli takım Fenerbahçe’nin altyapı oyuncusu Aziz Eren Balaban, İspanya’nın 1. Ligi olan La Liga Santander kadrosu Valencia ile İngiltere’nin 1. Ligi olan Premier Lig kadrosu Fulham Kulübü’nün radarına girdiği bildirildi.

Fenerbahçe U14 takımında gösterdiği performansı ile İspanya kadrosu Valencia’nın dikkatini çeken Aziz Eren Balaban için ailesi ve menajeri ile meydana getirilen ilk müzakere ise müspet sonuçlandı.

Valencia’nın dışında İngiliz kadrosu Fulham yetkililerince de izlenen Balaban için her iki kulüpten müspet raporlar hazırlandı.

HENÜZ 14 YAŞINDA

Fenerbahçe’nin altyapı oyuncusu Aziz Eren Balaban, İspanya kadrosu Valencia ile İngiliz Fulham Kulübü’nün radarına girdi.

Dikilitaş Spor Kulübü’nde başlamış olan futbolculuk kariyerini Süper Lig’de ezeli rakipleri Galatasaray ve Fenerbahçe ile kıran kırana bir savaşım vermeye geçindiren ve Sergen Yalçın yönetiminde gösterdiği performansla, çizdiği biçim grafiği ile taraftarın takdirini toplayan Siyah Beyazlı takım Beşiktaş peşinden ise Süper Lig’de ezeli rakipleri Galatasaray ve Beşiktaş ile kıran kırana bir savaşım vermesine karşın oynadığı futbol sebebiyle teknik direktörü Erol Bulut’un tenkit yağmuruna tutulduğu Sarı Lacivertli takım Fenerbahçe altyapısında sürdüren 14 yaşındaki futbolcu, başarılarıyla bütün dikkatleri üstüne çekti.

Fenerbahçe U14 takımında gösterdiği performansı ile İspanya kadrosu Valencia’nın dikkatini çeken Aziz Eren Balaban için ailesi ve menajeri ile meydana getirilen ilk müzakere ise müspet sonuçlandı.

AİLESİ KARAR VERECEK

Valencia’nın dışında İngiliz kadrosu Fulham yetkililerince de izlenen Balaban için her iki kulüpten müspet raporlar hazırlandı. Gelecek yıl oyuncuyu renklerine bağlamak isteyen iki kulüp, ailesi ve menajerinden dönüş bekliyor.

Öte taraftan Dikilitaş Spor Kulübü’nün peşinden formasını giydirilmiş olduğu Süper Lig’de ezeli rakipleri Galatasaray ve Fenerbahçe ile kıran kırana bir savaşım vermeye geçindiren ve Sergen Yalçın yönetiminde gösterdiği performansla, çizdiği biçim grafiği ile taraftarın takdirini toplayan Siyah Beyazlı takım Beşiktaş’ın transferi için girişimde bulunduğunu ve genç futbolcuyu renklerine yine bağlamak istediği öğrenildi.

Fenerbahçe’nin altyapı oyuncusu Aziz Eren Balaban, İspanya’nın 1. Ligi olan La Liga Santander kadrosu Valencia ile İngiltere’nin 1. Ligi olan Premier Lig kadrosu Fulham Kulübü’nün radarına girdiği bildirildi.

Comments are closed.