Ahmet Nur Çebi

Ahmet Nur Çebi’den Önemli Açıklamalar

Posted by

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, ‘Bırakmam Seni’ kampanyasına ilişkin önemli açıklamalar yaptı.

Son günlerde sıkça gündeme gelen ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü tarafından başlatılan ‘Bırakmam Seni’ isimli kampanyaya ilişkin kulübün yönetici isminden açıklama geldi. Ahmet Nur Çebi, Türk futbolunda birlik ve beraberlik çağrısında bulundu. Kampanyaya çok sayıda Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarının da destek olduğunun altını çizerek, manevi anlamda yapılan bu desteğin birlik ve beraberlik adına büyük bir öneme sahip olduğunu ekledi.

Beşiktaş camiasının da birlik ve beraberlik içerisinde olmasına dikkat çeken kulüp başkanı, bu kampanyanın manevi bakımdan çok değerli olduğunu ekledi. Ve öze dönüş projesi anlamında bir milat olacağını vurguladı.

Rahmi Koç En Başından Beri Var

Camiadan, son derece büyük bir destek gördüklerini de belirten Ahmet Nur Çebi, kulübün önceki başkanı Yıldırım Demirören’le ilgili de övgü dolu sözler geldiğini söyledi. Demirören’in medyasından da fayda sağlandığını ekleyen siyah beyazlı yönetici, onun da destek vereceğini umduğunun altını çizdi.

Özellikle de Fenerbahçe camiasının isimlerinden biri olarak da bilinen Abdullah Kiğılı’nın, kendisindeki yerinin ayrı olduğuna değindi. Çebi, İstanbul’a geldiği zaman ailesi tarafından ona emanet edildiğini belirtti. Ali Koç’un babası Rahmi Koç’un da işin başından beri yanlarında olduklarını söyledi.

Güncel Yazılar

Comments are closed.