Beşiktaş

Beşiktaş Forvet Transferi İçin B Planına Yöneldi

Posted by

Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş Atletico Madrid ekibinin golcü ismi Kalinic ile prensip anlaşmasına vardı. Fakat İspanya’dan Kara Kartal ekibine henüz cevap gelmedi.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu geride kalırken, Beşiktaş ekibi hala yeni sezon için transfer çalışmalarına devam ediyor. Atletico Madrid ekibinin golcü ismi Kalinic ile prensip anlaşmasına varan siyah beyazlı kulübe, İspanya’dan ise henüz iyi bir haber gelmedi.

Yaşamış olduğu anlaşmazlık sebebiyle bonservisini hala alamamış olan Sırp golcü, Kara Kartal ekibinin de gündeminde son zamanlarda sıkça Ivan Saponjic yer almaya başladı.

Daha güçlü bir kadro kurmak için yoğun mesai harcayan siyah beyazlı takım forvet arayışlarını da sıkı bir tempo ile devam ettiriyor.

Ivan Saponjic Hedefi

Nikola Kalinic transferinde ise beklenmeyen sorunun yaşanması ise Beşiktaş yönetimini yeni bir isme yönlendirdi. O da Ivan Saponjic oldu.

Kalinic ile ilgili haber beklenmesine rağmen Atletico Madrid’ten hala güzel haber gelmedi. 3.3 milyon Euro yıllık ücreti bulunan Sırp futbolcuya, 2 milyon Euro garanti ücret ve 500 bin Euro da performans pirimi teklif edilmişti. Beşiktaş’ın bu teklifine onay verilse de, sporcunun kulübüyle sözleşmesini feshetme süreci uzadı.

Bu duru üzerinde Kara Kartal da B planını harekete geçerek forvet arayışlarına Ivan Saponjic ile devam etme kararı aldı.

Güncel Yazılar

 

Comments are closed.