BEŞİKTAŞ GENÇ YETENEK AVINDA

Posted by

Süper Lig kapsamında devam eden şampiyonluk yarışı içerisinde ilk sırada yer alan Lider siyah-beyazlı ekip Beşiktaş gelecek sezon için kolları sıvadı. Başarılı teknik direktör Sergen Yalçın’ın iletmiş olduğu raporun ardından transfer çalışmalarına başlayan siyah-beyazlı ekibin yönetimi geçtiğimiz yaz transfer periyodunda da Siyah beyazlı ekip ile adı sıkça anılan genç oyuncuyu tekrar transfer listesine ekledi.

ALTINORDU BONSERVİSİ BELİRLEDİ

Süper Lig’de içerisinde bulunduğumuz sezonu itibarıyla şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olan Beşiktaş 2021-2022 sezon için transfer çalışmalarına hız kazandırdı. Siyah-beyazlı ekip Beşiktaş’ın yönetimi takımın yaşamış olduğu mali problemler sebebiyle transfer döneminde bir kez daha gelecek vadeden futbolcuları yönelmeyi planlıyor.

2021-2022 sezonu için planlamış olduğu bu strateji doğrultusunda çalışmalara başlayan siyah-beyazlı ekip geçtiğimiz yaz transfer periyodunda da adı siyah-beyazlı ekiple anılan yetenekli futbolcu Oğulcan Ülgün ile temas kurmaya başladı Kulübü ile 2023 yılına kadar sözleşmesi devam eden 22 yaşındaki yetenekli orta saha oyuncusu için siyah-beyazlılar kulübüne fiyat sordu.

Siyah-beyazlı ekibin doğrultmuş oldu bu fiyat sorma hamlesine yetenekli futbolcunun Kulübü Altınordu 3 milyon TL bonservis bedeli ve oyuncunun transfer olacağı bir sonraki hamile için satıştan yüzde istediği kayıtlara geçti. Ay yıldızlı A milli takımımızın tecrübeli teknik direktörü Şenol Güler işte yetenekle önli bero Oğulcan Ülgün hakkında takip edilen bir futbolcu olduğunu ve yeteneği ile sürekli gelişime açık olduğunu belirtmişti.

GEÇTİĞİMİZ SEZON DA ALMAK İSTEMİŞTİ

Futbol hayatına Ceylanspor altyapısında başlayan ve sonrasında Bucaspor altyapısına dahil olan 2012-2013 sezonunda da Altınordu alt yapısına katılan yetenekli orta saha oyuncusu İzmir temsilcisinin alt yaş kategorileri takımlarında forma giymesinin ardından 2016-2017 sezonunda A Takım kadrosuna dahil olmuştu içerisinde bulunduğumuz sezon itibariyle 27 maçta forma şansı bulan genç ön libero 2 kez rakip fileleri havalandırırken Bir de Asist yaptı toplamda 2368 dakika forma şansı buldu 2020/2021 sezonunda oyuncu birçok büyük Süper Lig Kulübü’nün dikkatini çekmeyi başardı.

Geçtiğimiz yaz döneminde siyah-beyazlı ekip Beşiktaş’ın da transfer listesine alındığı öğrenilen yetenekle önli bero siyah-beyazlı ekibin transfer politikası doğrultusunda kadroya dahil olamamıştı ancak 2021-2022 sezonunda Beşiktaş ekibinin kadrosuna dahil olacağı tahmin ediliyor.

Comments are closed.