Beşiktaş Kasımpaşa Maçında Art Arda Şok Yaşadı

Süper Lig’de 31’inci hafta heyecanı için Kasımpaşa Spor Kulübü ve Beşiktaş ekipleri kozlarını paylaştı. Büyük mücadelede siyah beyazlılar için ise çift şok yaşandı. Takımın iki yıldız ismi de sakatlık sebebiyle ilk yarıda oyundan ayrılmak zorunda kaldılar. İkisinin yokluğu ise siyah beyazlı camiaya büyük bir endişe durumu yaşattı.

Süper Lig’in 31’inci hafta mücadelesinde Beşiktaş ve Kasımpaşa Spor Kulübü ekipleri kozlarını paylaştı. Mücadelenin ilk yarısında ise Kara Kartal için büyük bir şok yaşandı. Takımın iki yıldız ismi olan Burak Yılmaz ve Gökhan Gönül, sakatlanarak oyundan ayrılmak zorunda kaldılar.

Önceki hafta Hes Kablo Kayserispor ekibi ile kozlarını paylaşan siyah beyazlılar, bu kez onun şokunu atlatamadan bir şokla daha burun buruna geldi. Son 8 mücadelesinde 6 galibiyet 2 beraberlik alan Kasımpaşa ekini konuk eden Kara Kartal, oyunun ilk yarısında iki yıldız ismini kaybetti.

MR Sonuçları Bekleniyor

Oyunun daha 12’inci dakikasında sakatlık geçiren Burak Yılmaz’ın yerine Güven Yalçın kadroya dahil oldu. Bunun şoku atlatılamadan 37’inci dakikada Gökhan Gönül sakatlanarak yerini Kevin-Prince Boateng’e bıraktı.

İki yıldızın da sağlık durumlarının, yapılacak tetkikler ve çekilecek MR sonrasında belli olacağı bilgisi edinildi. Yoklukları ise camia için büyük bir endişe yarattı.

Güncel Yazılar

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …