Beşiktaş Kulübü Başkanından Açıklama Geldi

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarını sıkı bir çalışma temposu ile sürdüren Beşiktaş, gelecek sezonda şampiyonluk sevinci tatmak istiyor. Transfer sürecine ilişkin açıklama yapan isim ise siyah beyazlı kulübün başkanı Ahmet Nur Çebi oldu.

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir çalışma temposu ile devam ediliyor. Transfer sürecine ilişkin konuşan Ahmet Nur Çebi, takımların ihtiyacı olan takviyeleri, imkanlar ve federasyon limitlerinin el verdiği ölçüde gerçekleştireceklerini belirtti.

Tüm profesyonel ligler açısında, ilk defa soluklanmadan yeni sezona başladıklarının altını çize siyah beyazlı yönetici, bu sezonun önemli bir noktasının bulunduğunu belirtti. Planlarrı uygulamaya ve kendi yollarını çizmeye başlayacakları bir döneme de girdiklerini belirten yönetici, hedefte de bu yüzden kupalar kaldırmanın olduğunu ekledi.

Çalışmalar Devam Ediyor

Tüm şubelerde olduğu gibi basketbol ve futbolda da yapılanma sürecinin devam ettiği bilgisini veren Ahmet Nur Çebi, basketblda Akatlar’ı geleceği birbirinden parlak yetenekli genç oyunculara emanet ettiklerini ifade etti.

Futbolda maksimum katkı alınacak değerli oyuncuları hocaların onayıyla kadroya katmak için de yoğun çaba sarf ettiklerini de söyledi.

Beşiktaş formasını, söz konusu kutsallığa yarışacak sporcuların giymesi için profesyonellerin var güçleriyle çalıştıklarını ifade etti. Yönetici, yeni sezon için Beşiktaş camiasına sağlık, başarı, birlik ve beraberlik getirmesi temennisinde bulundu.

Güncel Yazılar

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …