Beşiktaş’ın Gözde Futbolcusu Pjanic’le İlgili Bomba İddia

Posted by

Beşiktaş Süper Lig şampiyonluğu sonrasında ses getirmiş, kadrosunda bazı değişiklikler yapmıştı. Beşiktaş transfer haberlerinde son şampiyon olan takımdan bir iddia geldi. Süper Lig sezonunda değişiklikler yaparak takımını güçlendirmeyi hedefleyen Sergen Yalçın bazı taktiksel stratejiler için adımını attı.

Beşiktaş sezon başlarında Miralem Pjanic’i takıma katmıştı ve bu durum Avrupa’da ses getirmiş, haberlerde yayınlanmıştı. Kartal’dan Altay maçı yaralanması olayı ve sonrasında Pjanic İtalya’ya gitmişti.

Beşiktaş gündemindeki bu Altay yaralanma olayı sonrasında yıldız futbolcuyla ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. Milli arada İtalya yolculuğu yapan Pjanic, sakatlık sonrasında gitmişti. Altay maçında yaralanan Pjanic ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı.

Barcelona’dan kiralık bir şekilde Siyah Beyazlı Beşiktaş kadrosuna katılan Miralem Pjanic, Altay maçında bir aksilik yaşayarak sakatlanmıştı ve maçlardaki yerini alamıyordu. Bir süreliğine sahalardaki yerini koruyamayan Miralem Pjanic, eski kulübünü de bu vesileyle ziyaret etmiştir.

Siyah Beyazlılarda Miralem Pjanic Fırtınası Esiyor

Beşiktaş’ta forma giymekte olan Miralem Pjanic, 31 yaşındadır ve Tuzla Bosna Hersek doğumludur. Miralem Pjanic orta saha pozisyonunda oynayan, Boşnak bir oyuncudur. Barcelona’dan kiralık bir şekilde Süper Lig takımlarından olan Beşiktaş’a gelen Pjanic, şimdi Kartal forması giyiyor.

2 Nisan 1990 doğumlu olan 31 yaşındaki futbolcu, orta saha mevkisindedir. Önceden Bosna Hersek Milli Futbol Takımı oyuncusu olan Miralem Pjanic şimdi Beşiktaş futbolcuları arasındadır. Evli ve bir çocuğu olan futbolcunun spor kariyerinin parlak olduğu görülüyor.

Siyah Beyazlılar oyuncularından Miralem Pjanic eski takımı olan Juventus’un olduğu yere ziyarette bulundu. Juventus’un antrenmanlarını yapmış olduğu Continassa’ya girerken görüntülenen sporcu Miralem Pjanic milli arasında burada vakit geçirdi.

Boşnak orta saha futbolcusu olan Pjanic burada eski takım arkadaşları ile görüştü, eski günleri andılar diye haberler çıktı. Teknik Direktör Massimiliano Allegri ve eski arkadaşları ile vakit geçiren Pjanic milli arasında İtalya’da eski dostlarıyla bir araya geldi haberleri en son gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Pjanic Eski Kulübünü Ziyarette

Beşiktaş’ta Altay maçında yaşanan sakatlık sonrası Miralem Pjanic, bu vesile ile İtalya’ya giderek eski kulübüne bir ziyarette de bulundu. Bu eski dostlarını ve teknik direktörünü Pjanic’in ziyaret etmesi üzerine basın ve yayın kuruluşlarında birtakım dedikodular da çıkmıştı.

Söylenilenlere göre Juventus tesislerine giden ve eski takım arkadaşlarıyla vakit geçiren futbolcu Pjanic, İtalyan ekibe geri dönecek mi yorumları yapılmıştı.

Beşiktaş’ta bugünün gündem konularından biri olan Pjanic acaba İtalyan ekibine dönmek istediği için mi eski takım arkadaşlarıyla bir araya geldi? Bu ve benzeri yorumlara neden olan ve bazı haberlerin çıkmasına vesile olan Pjanic’in davranışları sonrasında herkes farklı bir sebep belirtmişti.

Sebeplerden bazısı İtalyan ekibine dönecek iddiaları, bazısı ise öylesine eski takım arkadaşlarıyla bir araya geldiğidir. İtalyan basınında da bu ve benzeri haberler çıkmaya devam ediyor.

Comments are closed.