BEŞİKTAŞ’TA GÜNDEM MENSAH

besiktasta gundem mensah 3buyukler

Süper Lig kapsamında yapılan maçlarda 3 Ezeli rakibin kıran kırana şampiyonluk yarışında sürdürdü 2020 2021 sezonunda ligin siyah-beyazlı ekibe Beşiktaş iç transfer çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. 

Süper Lig’in siyah-beyazlı ekibe Beşiktaş’ta takım da geleceği hala netleşmeyen yetenekli oyuncunun durumu içerisinde bulunduğumuz sezonun bitmesiyle netlik kazanacak.

Siyah-beyazlı ekip Beşiktaş’ın Anadolu’nun güçlü ekibi HES kablo Kayserispor dan 500 bin Euro kiralama bedeli ve 4,5 milyon Euro karşılığında kadrosuna dahil edebilme opsiyonuyla geçici transfer ettiği Bernard Mensah için opsiyonun Kullanılıp kullanılmayacağı henüz belli olmuş değil.

İçerisinde bulunduğumuz sezon itibariyle Süper Lig kapsamında 25 resmi müsabakada forma giyme şansını elde eden Ganalı orta saha oyuncusu Bernard Mensah 4 kez rakip fileleri havalandırırken 1 kez de takımının gol pasını verdi.

İÇ TRANSFER GÜNDEMİ

Süper Lig kapsamında bu sezon 21 takımın mücadele etmesi sebebiyle haftayı bay geçen siyah beyazlı ekip Beşiktaş, Başarılı teknik direktör Sergen Yalçın önderliğinde almış olduğu Güzel sonuçlar ve sergilediği harika performans ile zirve takibini sürdürüyor.

Siyah beyazlı eğitim Beşiktaş bir taraftan şampiyonluk hedefine dört elle sarılırken diğer taraftan da kadrosuna güçlendirme çalışmalarına bütün gücüyle devam ediyor. 

Siyah-beyazlılarda iç transfer çalışmaları sürerken takımdaki geleceği en çok merak edilen oyunculardan iri yetenekli orta saha oyuncusu Bernard Mensah.

SATIN ALMA OPSİYONU 4.5 MİLYON EURO

Siyah-beyazlı ekip Beşiktaş’ın Anadolu’nun güçlü ekibi HES kablo Kayserispor dan 500 bin Euro kiralama bedeli ve 4,5 milyon Euro karşılığında kadrosuna dahil edebilme opsiyonuyla geçici transfer ettiği Bernard Mensah için opsiyonun Kullanılıp kullanılmayacağı henüz muallakta. 

besiktasta gundem mensah 3buyukler 2

Basında yer alan haberlere göre Ganalı orta saha oyuncusunun stabil olmayan de inişli çıkışlı devam eden form grafiği ile içerisinde bulunduğumuz sezonun bitimi itibariyle opsiyonun satın alma opsiyonunun Kullanılıp kullanılmayacağına karar verilecek. 

İçerisinde bulunduğumuz sezon itibariyle Süper Lig kapsamında 25 resmi müsabakada forma giyen Ganalı orta saha oyuncusu Bernard Mensah 4 kez rakip fileleri havalandırırken 1 kez de takımının gol pasını verdi.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …