BEŞİKTAŞ’TA SERGEN HOCA TALİMAT VERDİ

Posted by

Süper Lig’in lideri siyah-beyazlı ekip Beşiktaş’ta bir yandan şampiyonluk için Emin adımlar atılmaya devam ederken bir yandan da 2021-2022 sezonu için kadro güçlendirme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Lider siyah-beyazlı Beşiktaş Finlandiya milli takımında forma giyen 26 yaşındaki savunma oyuncusu Daniel O’Shaughnessy’i kadrosuna dahil etmeyi planlıyor.

Cevap yazılarının başarılı teknik direktörü Sergen Yalçın 1 metre 90 santimetrelik boyuyla savunmada fark yaratan Finlandiyalı savunma oyuncusu hakkında rapor almak için oyuncu izleme ekiplerine talimat vererek detaylı bir rapor talebinde bulundu.

YALÇIN’IN DİKKATİNDEN KAÇMADI

Süper Lig’in şampiyonluk ipini göğüsleyen hedefleyen siyah-beyazlı ekip Beşiktaş içerisinde bulunduğumuz sezon itibarıyla Ligi 1. sırada bitirip şampiyon olurken bir yandan da Ziraat Türkiye Kupası’nda final karşılaşmasını kazanıp sezonu 2 kupa ile kapatmanın planlarını yapıyor.

Bunun yanı sıra siyah-beyazlı ekip Beşiktaş’ın başarılı teknik direktörü Sergen Yalçın 2021-2022 sezonunun kadro planlamalarına şimdiden hız verdi. Gelecek sezon için bilhassa defans hattını güçlendirmeyi planlayan Beşiktaş stoper rotasyonu kapsamında Afyon Jet spor da forma giyen Seyfettin ile ön anlaşma sağladığı öğrenildi.

Bunun yanı sıra tecrübeli teknik direktör Sergen Yalçın’ın savunma hakkı için milli maçları izleyerek gözüne çarpan yetenekli oyuncuların not ettiği öğrenildi.

ÇOK YÖNLÜ SAVUNMACI

Siyah-beyazlı ekip Beşiktaş’ın başarılı teknik direktörü Sergen Yalçın Ukrayna A milli takımının sahasında Finlandiya A milli takımını komik gittiği ve 1-1 sonuçlanan mücadelede Finlandiya ekibinin stoper oyuncusu Daniel O’Shaughnessy’i çok beğendiği ve notlarının arasına eklediği Ayrıca Bu doğrultuda oyuncu izleme ekiplerine talimat vererek bu oyuncu için detaylı bir rapor almak istediği öğrenildi.

26 yaşındaki yetenekli futbolcu hem stoper mevkiinde görev yapabilirken hem de bek mevkiinde oynayabiliyor.  Yetenekli savunma oyuncusu Daniel O’Shaughnessy’in topla yapmış olduğu çıkışlarda da iyi bir performans ortaya koyması Sergen Yalçın’ın takdirini topladı.

31 Aralık itibarıyla sözleşmesinde sana gelecek olan 1 metre 90 santimetrelik fiziği ile öne çıkan oyuncu hakkında Sergen Yalçın’ın oyuncu izleme ekibine ön rapor hazırlamaları ve daha sonra beraber inceleyecekleri şeklinde bir talimat verdiği öğrenildi.

Fiziği ile öne çıkan savunma oyuncusu toplamda 133 karşılaşmada forma giyerken 12 kez rakip fileleri havalandırma başarısı gösterdi ve 10 da Asist yaparak toplamda 22 gol doğrudan katkı sağlamış oldu.

Comments are closed.