Beşiktaş’tan Âdem Ljajic Kararı

Posted by

Beşiktaş’ta 22 milyonluk karar ile futbol dünyası adeta sallandı. Süper Lig için bu kez de şampiyonluk ile başlamayı planlayan Siyah Beyazlılarda önemli gelişmeler yaşanıyor. Şampiyonluk parolası ile maçlara başlamayı planlayan Beşiktaş’tan önemli ve flaş bir karar geldi. Gözden düşen bazı oyuncular takımı olumsuz bir moda sokmuş gibi görünüyor.

İnişler ve çıkışlar aynı zamanda gözden düşen takım oyuncuları her futbol takımında görülen durumlar arasında yer alıyor. Âdem Ljajic ile yolun sonuna gelindi gibi.

Beşiktaş haberlerinde 22 milyonluk karar ön planda. Âdem Ljajic ile ilgili alınan 22 milyonluk karar Beşiktaş’ın bugünkü gündem konusu. Âdem Ljajic Beşiktaş performansı ile bu aralar gözden düştü. Sırp yıldız Ljajic’i göndermeyi planlayan Beşiktaş’ta bakalım neler olacak?

Süper Lig takımlarından Beşiktaş’ta forma giyen Âdem Ljajic Sırp bir futbolcudur. Âdem Ljajic, Yeni Pazar Sırbistan doğumludur ve 30 yaşındadır. 29 Eylül 1991 doğumlu olan futbolcu Ljajic, 1,82 metre boyundadır. Futbolcu Ljajic önceden Sırbistan milli futbol takımındaydı.

Siyah Beyazlılarda Transfer Haberleri

Beşiktaş oyuncusu olan Âdem Ljajic, Sırbistan milli futbol takımında önceden oynamıştır. Orta saha oyuncusu olan Ljajic, bu aralar Kartal’da gözden düşmüş oyuncular arasına girmiş gibi görünüyor.

Beşiktaş kurulundakiler oyuncuyu performans olarak değerlendirdi ve kötü bir gidişat gözlemledi. Ljajic ile ilişkiler, maç performansı kötü olarak değerlendirildi. Gözden düşen futbolcudan kurtulmayı deneyen Beşiktaş’ta bakalım neler olacak, taraftarlar da merakla gelişmelere bakıp duruyor.

Devre arasında oyuncuyu göndermeyi düşünüyorlar haberleri de futbol camiasında yayıldı.

Siyah Beyazlılar yönetimi bu ana kadar gelmiş olan transfer tekliflerini reddeden futbolcu Ljajic için devre arası kurtulmayı planlıyor haberleri de son gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Devre arasında neşterin vurulacağı söylenen futbolcu için gündem haberleri bakalım nasıl ilerleyecek? Kesin olarak sonucu ele alınmak istenen bu durum için Beşiktaş yönetimi problemi ele aldı ve çözümlemek için uğraşıyor.

Takvim gazetesinde yer alan haberlere göre orta saha pozisyonunda deneyimli olan futbolcu Âdem için bir sözleşme planlanıyor.

Beşiktaş Son Dakika Gündem

Kartal’da son dakika gündem haberleri birçok basın yayın kuruluşunda haber oldu. Takvim’de Beşiktaş ile ilgili şu başlıklara yer verildi. Ocak ayında eğer bir takım ile anlaşma olmazsa Beşiktaş Âdem için sözleşmeyi feshedecek. Bu sözleşme konusu Takvim gazetesindeki son gelen haberler arasında yer alıyor.

Beşiktaş’ta bonusları da sayarsak toplamda 4.2 milyon Euro kazanan Âdem Ljajic, güzel ve yeterli, başarılı bir maaşa sahip. 6 aylık maaşının ise 2.1 milyon Euro olduğu yani yaklaşık olarak 22 milyon lira olduğu söylenen oyuncu için şimdilik bu konular gündemde. Beşiktaş, devre arasında son ana kadar bir takım ile anlaşmazsa eğer Sırp oyuncu ile vedalaşmayı düşünüyor.

Comments are closed.