besiktastan kaleci atilimi 3buyukler

Beşiktaş’tan Kaleci Atılımı

Posted by
besiktastan kaleci atilimi 3buyukler

Siyah Beyazlılar Paris Saint – Germain ile masaya oturdu. Masaya oturma sebepleri ise ‘’ Sergio Rico ’’. Başarılı kaleci Ersin Destanoğlu transfer edildi ve ardından Beşiktaş, yeni kaleci transferini düşünmeye başladı. Beşiktaş’ta bu yıl uzun ve heyecanlı, hareketli bir transfer dönemi yaşandı.

Kartal taraftarları yeni transferleri takip ediyor ve transfer oyuncuları için heyecanlı. Fransız basını RMC Sport servis ettiği haberde, Paris Saint – Germain ile masaya oturulduğunu ve konunun Sergio Rico olduğunu söylemişti.

Siyah Beyazlılar’ın Sergio Rico Transferi

Beşiktaş’a İspanyol olan kaleci Sergio Rico geliyor. Sergio Rico’nun ücretinin de tam ödeneceği gelen haberler arasında. Sergio Rico’nun, Paris Saint – Germain ile 2024 yılı haziran ayına kadar sözleşmesi olduğu biliniyor.

besiktastan kaleci atilimi 3buyukler 2

Kartal Yönetim Kurulu’nun Rico oyuncusu için tüm mali masrafı üzerine aldığı haberi de zaten Takvim Gazatesi’nde yayınlanmıştı. Gazeteler ve haber siteleri Sergio Rico oyuncusunun transfer haberlerini son zamanlarda yayınladı ve bu haberlerin yankı uyandırdığı aşikâr.

Beşiktaş, transfer haberlerinde birçok haber art arda geliyor. Paris Saint – Germain, kiralama bedeli de istiyor. Beşiktaş, PSG’nin kiralama bedeli istemesine çok sıcak bakmıyor. PSG ile Beşiktaş arasındaki görüşmelerin devam edeceği ve daha bitmediği de gündemdeki diğer haberler arasında.

PSG ile masaya oturan Siyah Beyazlılar konuyu görüşmekte ve tüm şartlar masada konuşulmakta. İspanyol kaleci Sergio Rico’nun kaleci olarak transfer edilmesi üzerine bakalım daha ne tür haberler çıkacak, son durum gelişmelerin ne olacağını hep birlikte göreceğiz.

Son Dakika Beşiktaş Kaleci Transferi

Süper Lig yeni sezon için Beşiktaş’ta çalışmalar son hızıyla devam ediyor. Beşiktaş yönetiminin transfer zamanlarında nasıl hareketli bir dönem geçirdiğini tüm Kartal taraftarları biliyor. Sergio Rico için masaya oturulması ve ardından birçok haber sitesinde konu ile ilgili haberler yayınlanılması konuyu daha da gündem haline getirdi.

besiktastan kaleci atilimi 3buyukler 3

Futbol camiasında en çok haberleri takip edilen takımlardan birinin de Beşiktaş olduğunu bilmekteyiz. Ersin Destanoğlu’nun takımdan ayrılmasının ardından zaten harekete geçilmiş ve Sergio Rico atılımlarına başlanılmıştı. Süper Lig gelecek sezonda Beşiktaş, kalecisi Sergio Rico için umutlu ve mutlu sona ulaştı.