Burak Yılmaz

Burak Yılmaz Muslera’yı Ziyaret Etti

Posted by

Koronavirüs salgını sonrasında uzun bir aranın ardından tekrar başlayan Süper Lig, beraberinde ciddi sakatlıkları da getirdi. Süper Lig’in 27’inci hafta mücadelesinde Çaykur Rizespor ekibine konuk olan Galatasaray ekibinde de bu anlamda zor günler başlamış oldu. Deplasman mücadelesinde sakatlık geçiren yıldız file bekçisi Fernando Muslera, oyun sırasında ciddi bir şekilde sakatlık geçirmişti. Başarılı kaleci için ise arkadaşları seferber oldular.

Süper Lig’in 27’inci haftasında ciddi bir sakatlık yaşayan ve en az 6 ay sahalardan uzak kalacağı tahmin edilen Fernando Muslera için arkadaşından destek geldi. Beşiktaş’ın golcü sporcusu Burak Yılmaz, Çaykur Rizespor mücadelesinde sakatlık yaşayan eldiveni ziyaret etti.

Ameliyat edilmiş olan eski takım arkadaşına ziyarette bulunan Burak Yılmaz, vefakarlığını da göstermiş oldu.

Yalnızca Galatasaray için değil tüm futbol camiası tarafından sevilen Fernando Muslera için ziyaretler ise art arda gelmeye devam ediyor.

Kardeşim Notunu Düştü

Eski takım arkadaşını hastanede ziyarete giden ve şu an Beşiktaş ekibinde forma terleten tecrübeli oyuncu Burak Yılmaz da, fotoğrafını sosyal medya üzerinden paylaştı.

Siyah beyazlı sporcu, yapmış olduğu sosyal medya paylaşımında, Galatasaray’ın başarılı kalecisinden ‘kardeşim’ olarak bahsetti. Ve bu davranışıyla tüm futbol severlerin de takdirini kazandı.

Güncel Yazılar

 

Comments are closed.