Caner Erkin İçin Karar Verildi

Posted by

Süper Lig’in 10. haftasında oynanan Beşiktaş maçında başlayan Caner Erkin sorunu büyüyerek devam etti. Erol Bulut’un kulübeden verdiği taktiğe ters ve küfürlü bir cevap veren Caner Erkin bu gergin tavrını maç boyunca sürdürdü.

Başakşehir maçında oyundan alınmasına yine sert bir tepki gösteren Caner Erkin uyarılara rağmen Karagümrük maçında da aynı tavra devam etti. Karşılaşmanın 82. dakikasında oyundan alınınca Teknik Direktör Erol Bulut’a söyledi ve el kol hareketleri yaptı.

Geçtiğimiz günlerde teknik adam Erol Bulut’tan özür dileyen Erkin için bugün karar verildi.

Göztepe Maçı Son Nokta Oldu

Teknik adam ve Caner Erkin arasındaki gerginlik her maç daha da artarken Göztepe maçı son nokta oldu. Caner Erkin oyundan alınınca yine söylendi ve su şişesini tekmeledi. Bu hareketiyle Erol Bulut’un da sabrı taştı.

Bulut maç sonrası Caner’in yerini yedek kulübesi olarak belirledi. Sonraki hafta oynanan Trabzonspor maçında Caner Erkin kamp kadrosuna alınmadı.

Caner Erkin Erol Bulut’tan Özür Diledi

Disiplinsiz hareketleri nedeniyle Göztepe maçından beri kadro dışı bırakılan Caner Erkin’in durumu Sportif Direktör Emre Belözoğlu’nun olumlu raporuna rağmen uzun süre belirsizliğini korudu. Trabzonspor, Antalyaspor ve Konyaspor karşılaşmalarında forma giymeyen oyuncunun durumu ve Fenerbahçe bu tavrı taraftarları da ikiye böldü.

Taraftarların bir kısmı Caner’in takım için önemli bir oyuncu olduğunu ve affedilmesi gerektiğini savunurken diğer kısmı ise Caner’in teknik adam Erol Bulut’a yaptığı hareketlerin kabul edilemez olduğunu söylüyor. Onlara göre Caner takıma dönmemeli.

Yönetim Caner Erkin’i Affetti

Geçtiğimiz günlerde teknik adam Erol Bulut’tan özür dileyen Erkin için bugün karar verildi. Yönetim tarafından affedilen Caner Erkin bugün idmanda yerini aldı.

Bir süredir takımdan ayrı çalışan Caner Erkin’in takım antrenmanından yansıyan görüntülerde neşeli tavırları dikkat çekti. Tecrübeli futbolcunun Süper Lig’in 30. Haftasında oynanacak Gençlerbirliği karşılaşmasında forma giymesi bekleniyor.

Antrenman öncesi futbolcularıyla toplantı yapan teknik adam, şampiyonluk yarışında kaybetmeye tahammüllerinin olmadığını, Kadıköy’ü yine rakip ekip için kabusa çevireceklerini söyledi. Hatalarından ders çıkardıklarını söyleyen Bulut, deplasmanda gösterdikleri istikrarı evlerinde de göstereceklerini ve şampiyon olacaklarını ifade etti.

Comments are closed.