Cevad Prekazi’nden Arda Turan Eleştirisi Sert Geldi

Süper Lig’de mücadele eden Galatasaray Spor Kulübü Futbol A Takım ekibinin efsane oyuncularından biri olan Cevad Prekazi, canlı yayına katıldı. Önemli itiraflarla gündem olan sporcu, özellikle de Arda Turan ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Süper Lig’de mücadele eden Galatasaray ekibinde forma giymiş efsanelerden biri de Cevad Prekazi olmuştu. Eski cimbomlu oyuncu, katılmış olduğu bir sosyal medya bağlantısı ile spor dünyasına bomba gibi düştü. Arda Turan ile ilgili önemli açıklamalara imza atan sporcu, dikkat çekici ifadelerde de bulundu.

Sarı kırmızılı takımda toplam 174 Süper Lig maçında forma terleten efsane sporcu, 40 gole de imza atmıştı. Özellikle de Monaco filelerine gönderdiği meşin yuvarlakla hafızalara kazınan futbolcu, Belgrad’taki evinden katıldığı canlı yayın bağlantısı ile gündem oldu.

Sen Örnek Olmalısın

Genç futbolculara tavsiyelerde bulunurken, Arda Turan ile ilgili de açıklama yapan oyuncu, kendisinin ne yaptığını sordu. Eskiden Galatasaray forması giyen Turan’ın kendisini tokatladığını ifade eden Prekazi, kendini nasıl bu duruma getirebildiğini anlamadığını belirtti.

Silah çektiğini hatırlatarak, mafya benzetmesini yapan efsane futbolcu, bunun çok kötü ve çok rezil bir durum olduğunu ekledi. Türk Milli Takımı’nın kaptanı olduğunu, kariyerinde Atletico Madrid, Barcelona ve Galatasaray gibi büyük takımlar olduğuna da dikkat çekerek, örnek olması gerektiğinin altını çizerek sert eleştirdi.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …