Cimbom’a Ramazan Civelek Geliyor

Posted by

Galatasaray Süper Lig içerisinde son dönemde Rizespor ile oynamış, bu zorlu maç performansı 3-2 sonucu ile bitmişti. Rizespor’u 3-2 mağlup eden Sarı Kırmızılılar transfer çalışmaları ve değişikliklere başlamıştı.

Amerika Washington doğumlu 28 yaşındaki futbolcu Deandre Roselle Yedlin, sağ bek pozisyonunda oynayan bir futbolcudur. Süper Lig takımlarından Galatasaray’da forma giyen Yedlin, 9 Temmuz 1993 doğumludur ve 1,73 metre boyundadır.

Galatasaray’ın futbolcularından 28 yaşındaki oyuncu Deandre Yedlin, gidiyor ve yerine başka bir oyuncu geleceği söylentileri çıkmaya başladı. Galatasaray transferlerinden bugünün konusu, Deandre Yedlin’in gitmesi ve yerine Ramazan Civelek’in gelmesi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Yedlin’in yerine Civelek için onay vermiş gibi görünüyor. Galatasaray yönetimi ve Fatih Terim bu doğrultuda hareket etmeye ve istediği transfer için harekete geçmeye başladı bile. Galatasaray haberlerinden popüler olan bu transfer bakalım nasıl sonuçlanacak?

Sarı Kırmızılılarda Yedlin Yerine Civelek

Galatasaray için Fatih Terim’in onay verdiği Civelek için görüşmeler başlayacak. Fenerbahçe’nin alt yapısında yetişmiş olan Ramazan Civelek için Fatih Terim oyuncunun peşine düşmüş diye söylenilmektedir.

Söylenenler ve harekete geçme, Fatih Terim hemen Civelek’in peşine düşmüş haberleri de hemen gündem olmuştu. Orta saha pozisyonunda görev yapan Civelek, Türk asıllı bir futbolcudur. 22 Ocak 1996 doğumlu olan 25 yaşındaki futbolcu Civelek, Karagümrük ve Kayserispor gibi takımlarda da oynamıştır.

Sarı Kırmızılılar Galatasaray’da Deandre Yedlin’in yerine Ramazan Civelek alınacak haberleri nasıl sonuçlanacak, taraftarlar merakla bekliyor. Süper Lig ekiplerinden Kayserispor’da forma giyen futbolcu Civelek, İstanbul doğumludur. Deandre’nin beklentileri karşılamadığı üzerine Fatih Terim Yedlin’i göndermek istemiş hatta bunu devre arasında yapmıştı.

Kaan Ayhan ve Mert Müldür isimleri geçmiş hangi ismin transfer edilmek istendiği daha belirginleşmemişti. Fatih Terim Civelek’i istiyor haberleri son olarak gündem oldu.

Galatasaray Transfer Haberleri

Galatasaray Fatih Terim öncülüğünde transfer çalışmalarını sürdürüyor. Ramazan Civelek daha 15 yaşlarında futbola başlamış, erken yaşta spor hayatına atılmıştı. 220 bin Euro ödenerek alınan Civelek için Fatih Terim’in onay verdiği belirtildi.

Terim, istediği oyuncu için altyapı hazırlığına ve görüşmelere başladı bile. Ramazan Civelek, Terim’in takibinde olan bir isim ve transferi için girişimlere başlanıldı.

Comments are closed.