Cimbom’da Ramadan Sobgi Fırtınası

Posted by

Sarı Kırmızılı ekipten son dakika transfer açıklaması geldi. Süper Lig 2021 – 2022 sezonunda beklenen performansı bir türlü gösteremeyen Cimbom, takımını kuvvetlendirmek istiyor. Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim gözetiminde transfer çalışmaları devam ediyor. Aslan’ın transfer gündemine yıldız bir isim damga vurdu.

Mısır basınında yer alan haberlere göre Sarı Kırmızılı yönetim, Ramadan Sobhi için kolları sıvadı. Yetenekli oyuncu için yetkililer ile görüşecek olan Galatasaray, aynı zamanda transfer için özel bir toplantı düzenlemek de istiyor. İşte Cimbom’dan gündeme damga vuran transfer ayrıntıları…

Galatasaray, ara transfer döneminde takımdaki oyunculara dair köklü bir değişikliğe gitmeyi planlıyor. Sarı Kırmızılı kulüpte, çok konuşulacak gelişmeler söz konusu. Mısır basını, Pyramids ekibinin kadrosunda yer alan yetenekli kanat oyuncusu Ramadan Sobhi ile Cimbom arasındaki ilişkiyi yazdı.

Avrupa’dan 4 Kulüp İlgileniyor

Başarılı sporcu ile tek ilgilenen takım Aslan ekibi de değil. Avrupa’da oynayan 4 kulübün de Ramadan Sobhi’yi transfer listesine eklediği Mısır basınında kendisine yer buldu. Ayrıca kanat oyuncusuna ne kadar teklif geldiği de paylaşıldı.

Ramadan Sobhi, şimdiye dek İngiltere ekiplerinden Huddersfield ve Stoke kadrolarında da oynamıştı. Genç yetenek, daha sonra Mısır ligine geri döndü. 24 yaşındaki oyuncu, Mısır Milli Takımı ile birlikte Tokyo Olimpiyatları’na katılım gösterdi ve burada göz dolduran performansı ile kendisinden söz ettirdi.

Menajer Ali Saqr ile Temas Kuruldu

Avrupa kulüpleri de kanat oyuncusunu transfer etmek üzere menajer Ali Saqr’ın kapısını çaldı. Gelen ilk resmi teklifin adresi ise Alman takımı Hoffenheim. Pyramids’e Hoffenheim’den gelen transfer teklifinin 1,5 milyon Euro kiralama bedeli ve 5 milyon Euro satın alma opsiyonlu olduğu öğrenildi.

Sarı Kırmızılı yöneticiler de 24 yaşındaki sporcunun menajeri ile görüşebilmek üzere özel olarak çağrıda bulundu. Galatasaray, transfer konusunda son derece ciddi. Aynı zamanda RB Leipzig ve 4 büyüklerden Trabzonspor’un da Ramadan Sobhi ile ilgilendiği alınan duyumlar arasında bulunuyor.

Ramadan Sobhi, 23 Ocak 1997 tarihinde Mısır’ın başkenti Kahire’de dünyaya geldi. Sol ve sağ kanatlarda son derece başarılı.

Comments are closed.