Cimbom’dan Galatasaray’dan 5’i Bir Yerde

Posted by

Fatih Terim’in değerlendirmeleri kapsamında transfer çalışmalarına devam eden sarı kırmızılı ekip, Halil Dervişoğlu ve Henry Onyekuru’dan sonra 5 transfer daha açıklayarak şov yapmayı planlıyor.

3 kulübün büyük çabalar sarf ettiği Youssouf için son durumu Malatyaspor belirleyecek olsa da Galatasaray’ın İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak transfer konusunda ısrarcı.

Albayrak, Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ile gerçekleştirdiği pazarlıkta oyuncuyu zorunlu olarak satın alma maddesi ile bu yolun sonuna gelinmesi için teklifte bulundu. Doğu Anadolu ekibi Yeni Malatyaspor oyuncusu için 2 milyon Euro istiyor.

Luyindama’ya Gelecek Teklifler Galatasaray İçin Önem Taşıyor

2 yıl önce toplamda 8 milyon Euro gibi ligimize göre çok yüksek bir bonservis bedeli ile sarı kırmızılı ekibin futbolcu kadrosuna katılan Luyindama’nın menajerine, Galatasaray yönetimi tarafından tecrübeli defans oyuncusuna kulüp bulması adına yetki verildi.

Kulüp transfer harcamaları ile eksiye düşmemek ve UEFA’dan herhangi bir zorunlu uygulama görme tehlikesi ile karşı karşıya kalmamak adına Luyindama’nın satılması Galatasaray için çok önemli. Başarılı defans oyuncusu şu anda Galatasaray’da kadro dışı.

İrfan Can Kahveci ile İlgili Taraflar Tekrar Konuşuyor

Türk futbolunun en önemli teknik adamlarından Fatih Terim’in kadrosunda görmek ve oyun planını üzerine kurmak istediği İrfan Can Kahveci için büyün imkanlarını zorlayan sarı kırmızılı ekip oyuncunun transferini kafaya takmış durumda.

Galatasaray bir kez daha Kahveci’yi ne kadar çok istediğini belli ederek Başakşehir’e sunmuş olduğu teklifi güncelledi. İrfan Can Kahveci için masaya yatırılan yeni teklif 6 milyon Euro bonservis bedeli ve başarılı Türk futbolcunun bir sonraki satışından yarı yarıya pay edilmesi oldu.

Bu teklife göre Başakşehir takımı İrfan Can’ın bir sonraki transferinin bonservis bedelinin yarısını alacak ve oyuncudan para kazanmaya devam edecek.

Bu transfer için Fenerbahçe’nin de masaya oturduğu dedikoduları sık sık basında yer alırken, Galatasaray sessiz bir şekilde bu transferi noktalamak ve ezeli rakibine bir transfer çalımı atmak istiyor. 31 Ocak 2021 tarihine kadar genç oyuncunun akıbetinin ne olacağı belli olacak.

Comments are closed.