Cyriel Dessers

Cyriel Dessers İsmi Galatasaray’la Tekrar Anıldı

Posted by

Gelecek sezon hazırlıklarına devam eden Galatasaray Spor Kulübü, geçmişte de adı geçen isimlerle tekrar anılıyor. Sarı kırmızılı formayı giymek istediğini söyleyen forvet mevki oyuncusu Cyriel Dessers de bu süreçte tekrar cimbomun gündeminde yer alan isimlerden biri oldu.

Koronavirüs salgını sebebiyle yoğun bir antrenman programı içerisinde olan Galatasaray Spor Kulübü ekibinde transfer konuları gündemde olmaya devam ediyor. Geçmişte adı geçen forvet mevki oyuncusu Cyriel Dessers ise tekrardan aslanla gündeme geldi.

Şu anda Heracles Almelo forması giymekte olan Nijeryalı forvet sporcusu Cyriel Dessers ile ilgili haberler yabancı basında yer almaya devam ediyor. Nijerya basınına yansıyan transfer iddiasına göre, Türkiye Süper Lig şampiyonu Galatasaray’ın Dessers ile ilgilendiği yazıldı.

Piyasa Değeri 3.2 Milyon Euro

25 yaşındaki başarılı futbolcu, diğer bir iddiaya göre de takımın tecrübeli Teknik Direktörü Fatih Terim’in de onayından geçen isimlerden oldu. Bu sezonun önemli şampiyon adaylarından biri olan sarı kırmızılı ekip, transfer listesi ile gelecek sezonda da şampiyonluğu kendine hedef alacak gibi görünüyor.

Başarılı sporcunun ise Heracles ekibi ile 2022 yılına kadar sözleşmesi devam ediyor. Nijeryalı futbolcunun piyasa değerinin de 3.2 milyon Euro olduğu öğrenildi.

Güncel Yazılar

 

Comments are closed.