Darly Macon

Daryl Macon Galatasaray Doğa Sigorta İle Anlaşıyor

Posted by

Koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye’de şampiyon ilan edilmeden tescil edilen basketbol liglerinde, gelecek sezon hazırlıklarına devam ediliyor. Galatasaray Doğa Sigorta ekibi de bu süreçte transfer çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdüren kulüplerin başında geldi.

Gelecek sezonda çok daha iddialı bir kadro kurmak için çalışmalarını devam ettiren Galatasaray Doğa Sigorta, bu süreçte ise Alex Hamilton ile anlaşma imzalamıştı. Sarı kırmızılı kulüp, başarılı basketbolcunun yanına ise farklı bir Amerikalı guard transferi daha gerçekleştirdi.

Alex Hamilton’un yanına Daryl Macon transferini yapan Galatasaray Doğa Sigorta ekibi, gelecek sezondaki iddiasını da böylelikle göstermiş oldu.

Yeni sezon için en çok da yabancı sporcular bakımından ciddi bir değişim yaratma planına giden Galatasaray Doğa Sigorta, yeni transferlere de devam edecek.

Büyük Bir Aşama Kaydedildi

Yabancı rotasyonunu tamamen değiştirmeye plan yapan sarı kırmızılı kulüp, Alex Hamilton ve RJ Hunter transferleri ile de takımını güçlendirmişti.

Transferlerine devam eden cimbom, 1-2 numara pozisyonları için ise bir isimle daha anlaştığını resmen duyurdu. Sarı kırmızılı takımda bundan sonra forma giyecek bir isim ise NBA patentli olan Darly Macon oldu.

Macon ile olan görüşmelerde ciddi bir aşama kaydeden kulüp, 24 yaşındaki sporcu takımın önemli parçalarından biri olarak da forma giymeye hazırlanıyor.

Güncel Yazılar

 

Comments are closed.