Derbi Öncesi Ersun Yanal’dan Takıma Motive: ‘’Taraftarlar Arkamızda’’

Süper Lig’de hafta sonu gerçekleşecek Fenerbahçe – Galatasaray derbisine yönelik kanaryaların teknik adamı Ersun Yanal, oyuncuları ile toplantı yaparak maçla ilgili ‘’Kadıköy’deki yenilmezlik serisini galibiyetle sürdüreceğiz. Taraftarımız hep arkamızda. Biz iyi bir takımız. Galatasaray’ı yenerek bunu bir kez daha gösterelim. 20 yıl önce gol atmış, asist yapmış, iyi performans göstermiş oyuncular hala hatırlanıyor. Tarihin bir parçası olacaksınız.’’ diyerek motive etti. Başarılı teknik direktör, toplantıda futbolculara maç ile ilgili uyarılar da yaptı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal Süper Lig kapsamında gerçekleşecek Fenerbahçe – Galatasaray derbisi öncesinde sarı lacivertli futbolcuları bir araya getirerek motive konuşması yaptı. Ezeli rakiplerin karşı karşıya geleceği derbi ile ilgili Ersun Yanal ‘’hayatın kendisi’’ tanımlamasını yaptı. Başarılı teknik adam, kanaryalar ile yaptığı toplantıda motive konuşması ile birlikte uyarılarda da bulundu.

Fenerbahçe’nin Bu Maçı Kazanması Gerekiyor

Fenerbahçe’nin teknik adamı Yanal, derbi ile ilgili yaptığı açıklamalarda “Fenerbahçe’nin bu maçı kazanması gerekiyor. Kadıköy’deki yenilmezlik serisini galibiyetle sürdüreceğiz. Taraftarımız hep arkamızda. Biz iyi bir takımız. Galatasaray’ı yenerek bunu bir kez daha gösterelim.” sözlerine yer verdi.

Derbi Her Oyuncunun CV’sinde Önemli Yer Tutar

Tecrübeli teknik direktör, sarı lacivertli oyuncuları motive ederken ‘’Bu derbiyi kazanmak her oyuncunun CV’sinde önemli yer tutar. Yüzyılı aşkın bir rekabetten bahsediyoruz. Dünyada bunun çok örneği yok. Her iki tarafın da en yukarıyı hedeflediği maçlar dünyada bile sayılıdır.’’ şeklinde konuştu.

Tarihin Bir Parçası Olacaksınız

Kanaryaların hocası Ersun Yanal, futbolculara yaptığı motive konuşmasını ‘’20 yıl önce gol atmış, asist yapmış, iyi performans göstermiş oyuncular hala hatırlanıyor. Tarihin bir parçası olacaksınız. Pazar akşamı bu bilinçle sahada olun. Kendinizi mental olarak buna göre hazırlayın.’’ ifadeleri ile sonlandırdı.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

3buyukler ryan kent ingiltereye geri donmeye hazirlaniyor

Ryan Kent İngiltere’ye Geri Dönmeye Hazırlanıyor

Fenerbahçe, geleceğe umutlu bakıyor. Sarı lacivertli takım, son olarak, Süper Lig’de Hatayspor ile karşı karşıya …