Dorukhan Toköz Yuvada Kalacak

dorukhan tokoz yuvada kalicak 3buyukler 4

Geçtiğimiz haftalarda yapılan basın toplantısında sorulan soru üzerine Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi “Beşiktaş’ta futbol oynamak isteyen herkese kapımız açık.

Beşiktaş’ta top oynamak istemeyen kimseyle ise işimiz olmaz. Dorukhan, Beşiktaş’ta top oynamayı istediği takdirde sözleşme imzalayacaktır.

İmzalamadığı takdirde, oynamak istemediği takdirde ise Allah yolunu açık etsin” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Daha sonra Dorukhan’ın menajeri Ahmet Bulut, “Asbaşkan Emre Kocadağ’la görüşüyoruz.

Anlaşırsak neden gidelim” şeklinde bir yorumda bulunarak Siyah-Beyazlı taraftarların yüreğine su serpen bir açıklama yaptı. Dorukhan Tokgöz yuvasında, Beşiktaş’ta kalacak.

Kontratı sezonun bitimiyle sona erecek olan Kara Kartalın başarılı futbolcusu Dorukhan Toköz yuvada kalıp kalmayacağı herkes tarafından merak edilen bir konuydu.

Yetenekli futbolcunun Kara-Kartalda kalacağı bildirildi. Daha önce Süper ligin büyük ekiplerinden Fenerbahçe’yle adı sıkça anılan ve Beşiktaş başkanı Ahmet Çebi’nin transfer neredeyse bitti şeklinde lanse ettiği 26 yaşındaki yetenekli futbolcunun takımdaki geleceği hakkında spekülasyonlar devam ediyordu. Tüm taraftar camiası bu konu hakkında endişe ediyordu.

Kara Kartal’ın başkanı Ahmet Çebi ile yaptığı görüşme sonrasında konuşulan ve taraflar için makul olan rakama takımda kalacağı söylentiler arasında.

Beşiktaş ile devam edersen efsane olursun

Ahmet Nur Çebi yetenekli futbolcu ile yaptığı görüşmede kendisine takımda kalmasını istediğini, kalması durumunda kulüpte yıldız olacağını belirtti ve ekledi.

Fenerbahçe’ye gitmesi durumunda Kara Kartal’da bulduğu samimi ortamı huzuru ve profesyonelliği bulamayacağını, Beşiktaş’tan ayrılanların pişman olduğunu söyledi.

Yetenekli futbolcu Dorukhan Toköz 117 yıllık dev kulüpten ayrılmayı düşünmediğini ancak kalmak için hakkettiğini düşündüğü maaşı beklediğini Siyah-Beyazlı takımın başkanı Ahmet Nur Çebi’ye iletti.

Kara-Kartal Dorukhan’ın Hakkını Verecek

dorukhan tokoz yuvada kalicak 3buyukler 2 3

Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi’nin 1.5 Milyon euro şeklinde anılan miktarı verme durumlarının çok mümkün olmadığını ancak yetenekli futbolcuyu tatmin edecek bir rakamla kapısını çalacaklarını belirtti.

Yeni sözleşme görüşmelerine başlamayı bekleyen Beşiktaş’ın başarılı futbolcusu Dorukhan Toköz’ün 1 Milyon Euro gibi bir miktarda anlaşılması üzerine Siyah-Beyazlı takımda kalacağı söylentiler arasında.

Başarılı Futbolcu 2018 yılında seneliği 350 bin Euro’dan 4 yıllık anlaşmaya imza atarak Siyah-Beyazlı kulübe katılmış ve gösterdiği etkin performansla Türk Milli Takımı formasını giymişt

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …