Emre Kılınç İçin Ali Koç Devreye Girecek

Yeni sezon için hazırlık yapan spor kulüpleri, daha sağlam bir kadro kurmanın peşine düştü. İki ezeli rakip Fenerbahçe ve Galatasaray ise her durumda olduğu gibi transferlerde de karşı karşıya geldi. İki ekip de Emre Kılınç için harekete geçti.

Demir Grup Sivasspor ekibinde forma terleten Emre Kılınç için, iki ezeli rakip karşı karşıya geldi. Hem Fenerbahçe hem de Galatasaray yönetiminin kadrosunda görmek istediği başarılı oyuncunun sözleşmesi ise sezon sonunda sona erecek.

Başarılı milli futbolcunun sarı kırmızılı ekiple ön protokol yaptığı iddiasının ardından ise, Emre’yi ezeli rakibine kaptırmak istemeyen sarı lacivertli yönetim harekete geçmeye karar verdi. Söz konusu transfer için ise Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’un devreye gireceği bilgisi edinildi.

Yönetim Bonkör Davranacak

Gelecek haftada başarılı oyuncunun menajeri William D’Avila ile tekrar görüşme yapmaya hazırlanan sarı lacivertliler, Emre’yi kadrosunda görme konusunda ısrarcı davranıyor.

Bu süreçte ise sezon sonu sözleşmesi sona erecek oyuncu için sarı lacivertli yönetimin bonkör davranacağı düşünülüyor.

Ocak ayından sarı kırmızılı kulüple prensip anlaşmasına varan futbolcunun, Fenerbahçe’den alınacak teklife göre kararının değişme ihtimali de söz konusu olacak.

Milli futbolcunun hangi takımı tercih edeceği de büyük bir merak konusu olmuş durumda.

Güncel Yazılar

     

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …