Emre Kocadağ’dan Transfer İddialarına Yanıt Geldi

Gelecek sezonda çok daha iyi bir takım kurmayı hedefleyen Fenerbahçe ekibi, geçmiş zamanda Beşiktaş’a kaptırdığı oyuncularının peşine düştü. Caner Erkin ve Gökhan Gönül’ü tekrar kadrosunda görmek isteyen sarı lacivertlilerin transfer konusuna ilişkin ise Beşiktaş yönetiminden yanıt geldi.

Beşiktaş As Başkanı Emre Kocadağ, sözleşmeleri sezon sonunda sona erecek iki ismin Fenerbahçe iddialarına yönelik açıklamada bulundu.

Öncelikle koronavirüs tedbirleri gereği bir süredir saha çalışmaları yapamayan Beşiktaş ekibinin, 5’3eli gruplar şeklinde kondisyon ağırlık programı ile çalışmalarını iki haftadır yaptıklarını belirtti. Sokağa çıkma yasağı sebebiyle de 3 gün zorunlu ara veren Kara Kartal’ın, bugün itibariyle tekrar başlayacağını söyledi.

Beşiktaş yönetiminin takvim olarak ise Haziran ortasını hedef alarak çalışmalarını başladığını söyleyen Emre Kocadağ, sportif direktörlük için de açıklama yaptı.

Önce Beşiktaş İle Görüşecekler

Sözleşmeleri sona eren oyuncularla ilgili olarak da hocaların görüşlerinin önemli olduğunu söyleyen Kocadağ, bu durumları ilk olarak hocayla değerlendirdiklerine dikkat çekti. Ve bu hafta ya da gelecek hafta da kendi içlerinde bulunan oyunculara ilişkin görüşmelerin yapılacağını vurguladı.

Beşiktaş şartlarına uyulduğu takdirde de önemli oyuncularla devam etmek istediklerini söyleyen siyah beyazlı yönetici, Erkin ve Gönül’ün öncelikli olarak Beşiktaş ile görüşeceklerini söyledi. Takımlarla anlaşamadıkları takdirde de sezon sonu zaten serbest kalacaklarını ekledi.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …