EROL BULUT ‘İSTİFA AÇIKLAMASI’ YAPTI

Posted by

Süper Lig’in 13. Haftasında Fenerbahçe’nin karşı karşıya geldiği Gaziantep FK’ya 3-1 yenilgi yaşamasının ardından hedef tahtasına oturan Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut’tan, sosyal medya üzerinden, istifa edeceğine yönelik yapılan paylaşımlar ile ilgili açıklama geldi.

Fenerbahçe yönetimi de eleştiri oklarına tutulan Erol Bulut hakkında ön kararını vermiş durumda. Fenerbahçe, Süper Lig’in son 6 haftasında 4 yenilgi yaşadı. Arka arkaya alınan kötü sonuçlar nedeniyle Teknik Direktör Erol Bulut sert eleştirilere maruz kaldı.

Taraftarların sosyal medya üzerinden istifaya davet ettiği Teknik Hoca Erol Bulut, istifa edeceğine yönelik yapılan paylaşımlara yönelik açıklamada bulundu.

EROL BULUT GAZİANTEP FK DEPLASMANI SONRASINDA AÇIKLAMADA BULUNDU

Gaziantep FK deplasmanından sonra düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Erol Bulut, mücadelenin genelinde etkili oynayan tarafın kendileri olduğunu ifade etti.

Bulut: “Rakip kalemizde çok fazla pozisyon bulamazken, duran toptan direğe vuran, rakibin önüne düşen bir top var. O da gol oldu. İkincisi penaltı pozisyonu. Onun dışında benim sormak istediğim, VAR sistemindeki ofsayt çizgilerini kimin çektiği, onu gerçekten öğrenmek istiyorum. İkincisi dün herkes maçları izlediyse ve bugün maçları izlediyse verilen penaltılar ve bizim verilmeyen penaltımız.

Nasıl bir karar mekanizması, onu öğrenmek istiyorum gerçekten. Bizim pozisyona baktığımızda penaltı var. Thiam’ın ayağına arkadan bir darbe var, topa ilk dokunan Thiam, rakip ayağına temas ediyor. Verilmeyen bir penaltımız var. Bir de ofsayt çizgisini kimin çektiğini, kimler tarafından çekildiğini gerçekten merak ediyorum.” İfadelerini aktardı.

Basın mensuplarının Erol Bulut’a, sosyal medyada istifa edeceğine yönelik yapılan paylaşımları sorması üzerine Bulut:

“Bu konuda söyleyeceğim bir şey yok, söylediğim gibi şu an üçüncü sıradayız, 23 puanımız, 27 maçımız var. Tabii herkes ‘Hocam sen ne anlatıyorsun?’ diyecektir ama bu böyle. Yeni kurulan bir takımız. 18 transfer yaptık. Sakatlarımız var, bunlar bizim için önemli futbolcular. Tabii bunun bir bahanesi yok, söylediğim gibi bu duruma biz birlikte girdik, bu durumdan birlikte savaşarak çıkmayı da öğreneceğiz.” Açıklamasını yaptı.

BAŞKAN ALİ KOÇ ‘BULUT’U’ ANİ BİR KARARLA GÖNDERMEK İSTEMİYOR

Fenerbahçe yönetimi, Teknik Direktör Erol Bulut için ilk yarının sonuna kadar bekleyip ona göre bir karar vermeyi hedefliyor. Hafta içi oynanacak Başakşehir maçını bekliyen Ali Koç ise Erol Bulut için ani bir karar vermek istemiyor

Comments are closed.