EROL BULUT KADER MAÇINA ÇIKACAK

Posted by

Süper Lig’in sarı-lacivertli ekibe Fenerbahçe’de siyah-beyazlı ekiple oynanacak der mi mücadelesinin ardından takımın teknik direktörlük görevini yapan genç isim Erol Bulut’un takımda devam edip etmeyeceği belli olacak. 

Şampiyonluk yolunda yaptığı puan kayıpları nedeniyle ve oyuncular ile kimyasının uyuşmaması nedeniyle sarı-lacivertlilerin görevden almak istediği teknik direktör Beşiktaş derbisinde son bir şans bulacağı öğrenildi. 

Süper Lig kapsamında yapılan Gençlerbirliği karşılaşmasında alınmış olan mağlubiyetin ardından sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe de bir gündem maddesi Erol Bulut’un takımın başında kalıp kalmayacağı.

Sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’nin kurulmuş olduğu dönemden beri Kadıköy’de en fazla mağlubiyet yaşayan teknik direktör unvanını kazanan Erol Bulut Beşiktaş derbisinin ardından ya tamam ya devam diyecek.

YALNIZCA 3 PUAN DEĞİL

Sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’nin başkanlık koltuğundaki 3. sezonunu geçiren Ali Koç Beşiktaş derbisinde alınan galibiyet ile birlikte teknik heyet ve teknik direktör Erol Bulut ile yola devam edeceği öğrenildi.

Derbide alınacak galibiyetin yanında sahada iyi bir performans görmek isteyen Ali Koç, alınan olası bir mağlubiyet de ise yalnızca teknik direktör Erol Bulut değil takımdaki birçok oyuncu ile yollarını ayıracak.

Yalnızca takımda Yolları ayırma değil para cezalarında verileceği öğrenilen sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’den Beşiktaş derbisi yalnızca 3 puandan çok daha fazlası olacak.

ALİ KOÇ’UN FENERBAHÇE RAKAMLARI

Süper Lig’in lideri siyah-beyazlı ekip Beşiktaş darbesinde alınacak mağlubiyet 3 beraberlik ya da galibiyete göre takımda kalıp kalmayacağı belirlenecek olan genç teknik adam Erol Bulut’un göreve bırakması halinde Fenerbahçe teknik direktörlüğüne gelecek isim hakkında birçok dedikodu ortaya atıldı. 

Avrupa Şampiyonası’nın ardından Almanya futbol milli takımındaki görevini bırakma kararı alan LÖW listedeki ilk teknik direktör olarak yer alırken, Maurizio Sarri ve Arsene Wenger listedeki çok önemli isimlerden yalnızca birkaçı.

Ali Koç’un sarı-lacivertli ekibin başkanlık koltuğunda oturduğu üç sezon boyunca rekor olarak görülebilecek sayıda transfer yapıldı.

Geçtiğimiz bu üç senelik süre zarfında 6 farklı transfer periyodunda kadrosunu güçlendirmeyi hedefleyen ve toplamda 51 transfer yapmış olan sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe 2’de sportif direktör ile çalışırken Toplamda 6 teknik direktör değişikliğine gitti.

Transfer konusunda kesenin ağzını açan sarı-lacivertliler içerisinde bulunduğumuz sezon kapsamında Tam 24 oyuncuyu renklerine bağladı.

Comments are closed.