EROL BULUT’UN KREDİSİNİ BİTİREN HATALAR

Posted by

Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesi verirken aldığı mağlubiyetler sonrası büyük bir yara almış olan sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’nin tecrübeli teknik direktörü Erol Bulut ile ipler kopma noktasına geldi. 

Süper Lig’in sarı-lacivertli ekibi Fenerbahçe’nin genç teknik patronu Erol Bulut yapmış olduğum yanlış hamleler sebebiyle hem takımdaki geleceğini riske attı hem de sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’nin şampiyonluk yolunda geride kalmasına sebep oldu.

PELKAS BEK OYNADI

İçerisinde bulunduğumuz sezonun başlangıcından itibaren karşılaşmadan önce kurulan kadro ve takdirin yanı sıra maç içerisinde uygulamış olduğu hamleler sebebiyle birçok kesim tarafından eleştiri yağmuruna tutulan sarı-lacivertli ekibin teknik direktörü Erol Bulut geçtiğimiz hafta oynanmış olan ve Ankara temsilcisi ne mağlup olunmuş bulunan 30 hafta mücadelesi kadrosunda takımın en etkili isimde Pelkas’ı sol bek mevkiinde oynatarak hatalarını bir yenisini ekledi.

Genç teknik direktör Erol Bulut yapmış oldu maç içi müdahaleler nedeniyle kulüpteki kredisini bitirme noktasına geldi. 

YETENEKLİ OYUNCULARDAN YOKSUNDU

Genç teknik direktör Erol Bulut’un hatalar silsilesindeki ilk hamlesi yetenekli Mame Thiam’ın santrafor mevkiinde oynaması ile süre geldi.  9 karşılaşmada 8 galibiyet 1 beraberlik alınan seride bu oyuncu ilk 11’de yer alıyordu. 

Ancak bilinen hiçbir sebep olmamasına rağmen genç teknik adam Erol Bulut Fenerbahçe’nin ezeli rakibi sarı-kırmızılı ekip Galatasaray derbisinde bu oyuncuyu ne ilk 11’de sahaya çıkardı ne de yedek kulübesinden sonradan oyuna dahil etti. 

İçerisinde bulunduğumuz sezonda toplamda 22 transfer yapmış olan sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’de Luiz Gustavo’nun olmayışı kaosu beraberinde getirdi. Yetenekli oyuncudan yoksun olan Fenerbahçe’de orta saha adeta yokları oynadı. 

Sarı-kırmızılı iki ekip Galatasaray ve Göztepe ile birlikte Antalyaspor mücadelesinde kayıplar yaşandı.  Söz konusu bu 3 karşılaşmada kaybedilmiş olan toplamda 8 puan sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’nin şampiyonluk yolunda adeta ayağına takılan taşlar oldu.

Sarı-lacivertli ekipte kanat oyununu iki yönlü oynayabilen tek futbolcu olan Valencia Erol Bulut ve teknik heyetin adeta dengesini yerle bir etti. 

İçerisinde bulunduğumuz sezonda Fenerbahçe’nin puan kaybı yaşamış olduğu 11 mücadelenin 5 tanesinde Valencia kendisine ilk 11’de yer bulamadı.  Fenerbahçe bu karşılaşmalarda 4 kez sahadan boynu bükük ayrılırken bir mücadeleden ve 1 puan kopara bildi. 

Comments are closed.