EROL BULUT’UN SÖZLEŞMEŞE DETAYI ORTAYA ÇIKTI

Posted by

Fenerbahçe’nin son haftalarda aldığı kötü sonuçlar nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olan Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut’un sözleşmesinde ‘ilk yarıda ilk 4’e giremezse veya sezon sonunda şampiyon olamazsa tek taraflı fesih’ maddesinin Fenerbahçe Yönetimi tarafından koydurulduğu öne sürülüyor.

Son olarak Gaziantep FK karşısında alınan mağlubiyetten sonra Başakşehir maçının kaybedilmesi durumunda gitmesi beklenen genç teknik adam Erol Bulut için şok bir iddia ortaya atıldı. Takvim’de yapılan habere göre Fenerbahçe Yönetimi’nin, Erol Bulut ile 2022 tarihine kadar imzaladığı anlaşamaya

“İlk yarıda ilk 4’e girilmezse tek taraflı fesih” maddesini koydurduğu iddia edildi. Bu maddeye göre sezon sonunda Fenerbahçe, eğer şampiyonluğu elde edemezse fesih işlemi gerçekleştirilebilecek.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, teknik kadroda alınacak radikal bir değişim kararının takıma olumsuz yönden bir etkide bulunacağını düşünüyor.

BAŞKAN ALİ KOÇ, EROL BULUT İÇİN KARARINI VERDİ

Süper Lig’de son 6 haftada 4 yenilgi alan Fenerbahçe’nin, Teknik Direktör Erol Bulut için yapılan ‘İstifa çağrısı’ gündeme bomba gibi düştü. Koltuğunun çalkantılı bir dönemden geçtiği Erol Bulut için ‘Başakşehir maçı kaybedilirse Erol Bulut gider mi?’ sorusu kafaları karıştırdı.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, teknik kadroda alınacak radikal bir değişim kararının takıma olumsuz yönden bir etkide bulunacağını düşünüyor.

Ani bir karar alarak hata yapmak istemeyen Başkan Ali Koç, Başakşehir maçında çok ekstra bir durum meydana gelmedikçe, Teknik Direktör Erol Bulut için görevden alınma kararı alması beklenmiyor.

EROL BULUT İÇİN FLAŞ AÇIKLAMALAR

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, son günlerin en çok konuşulan isimleri arasında yer aldı.

Artı Futbol programında Fenerbahçe gündemi için konuşan A Spor yorumcusu Mehmet Ayan, durumunun ne olacağının henüz kesinleşmediği Erol Bulut için flaş açıklamada bulundu.

Mehmet Ayan: “Erol Bulut’un istifa etmesini ya da Fenerbahçe’nin göndermesini istemiyorum.” ifadelerini belirtti.

Spor Medyası Programında ise A Spor Yorumcusu Serkan Korkmaz’dan Erol Bulut için son iki maçı kaldı yorumu geldi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut için yorumlarını paylaşan Serkan Korkmaz: “Erol Bulut bir iki maç daha kaybeder ise kalıcı olma ihtimali çok düşük.” İfadesini belirtti.

Comments are closed.