Fabrice N’Sakala

Fabrice N’Sakala Beşiktaş İle Sözleşme İmzaladı

Posted by

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarının hızlandırmaya girdiği dönemde, Beşiktaş bir transferini daha duyurdu. Siyah beyazlı takım Aytemiz Alanyaspor ekibinde forma terleten Fabrice N’Sakala ile resmen anlaştı. Açıklamayı gitar emojisi kullanarak ‘Akdeniz Akşamları’ şarkısına da atıfta bulunuldu. Bu paylaşım kısa sürede spor dünyasının gündemine oturdu.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için tempolu bir başlangıç sürecine başlandı. Yeni sezonda iddialı takımlar kurmayı hedefleyenlerden biri de Beşiktaş oldu. Transferleriyle her branşta gündeme oturan Kara Kartal ekibi, Futbol Takımı’na bir katkıda daha bulundu.

Siyah beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre, Alanyaspor ekibinde forma terleten Fabrice N’Sakala ile resmen anlaşma gerçekleşti. Transferi Kara Kartal kulübü saatler 19:03’ü gösterdiğinde açıkladı. Gitar emojisi kullanılarak yapılan açıklamada, ‘Akdeniz Akşamları’ şarkısına da atıfta bulunuldu.

2+1 Yıllık Anlaşma

Aytemiz Alanyaspor Kulübü ile sözleşmesi bu sezon sonunda sona eren bek mevki oyuncusu Fabrice N’Sakala resmen Beşiktaş’a geldi. Kadro yapılandırma sürecine giren siyah beyazlılar, kadrosunu güçlendirme yolunda önemli adımlar atmaya ise devam ediyor.

Yeni sezon transfer çalışmaları kapsamında başarılı sporcu ile anlaşma imzalandığı duyurulurken, haber siyah beyazlı camiayı da mutlu etmeye yetti.

Dün sağlık kontrollerinden geçen 30 yaşındaki tecrübeli oyuncu, Beşiktaş ile 2+1 yıllık sözleşmeye imza attı.

Güncel Yazılar

Comments are closed.