FALCAO SEZONU KAPATTI

falcao sezonu kapatti 3buyukler

Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesine devam eden sarı kırmızılı ekibi Galatasaray’ın Biz türlü şans sakatlıkların peşini bırakmadı Kolombiyalı golcüsü Radamel Falcao hakkında şok bir iddia ortaya atıldı.

Sarı kırmızılı ekibin yaptığı idmanda genç oyuncu Kerem Aktürkoğlu ile kafa kafaya çarpışması sonucu oyuncunun yüz kemiklerinin kırıldığı ve sezonu kapatma ihtimalinin olduğu öğrenildi.

Maske ile mücadele etmesi ihtimal dahilinde olmayan Kolombiyalı golcü en az 3 hafta sahalardan uzak kalacak. sarı-kırmızılıların yoğun Süper Lig fikstürü Kolombiyalı golcü sezonun geri kalan karşılaşmalarında takımından uzak kalabilir.

YÜZ KEMİKLERİ KIRILDI

Sarı kırmızılı ekip Galatasaray’da Geçtiğimiz sezon itibari ile finansal durumun oluşturulmasının yanı sıra Fransız Kulübü’nün ikna edilmesinin ardından sarı-kırmızılı ekibin kadrosuna dahil olmuş olan Radamel Falcao sarı-kırmızılı ekibe dahil olduğu zamandan bu yana art arda Uzun sürede sakatlıklar yaşamış ve beklenen forma şansını bulamaması doğrultusunda Hayal Kırıklığı yaşatmıştı. 

Antrenmanda yaşanan sakatlık öncesinde yaklaşık 7 hafta önce ciddi bir adalet problemi nedeniyle sakatlık geçiren ve 10 karşılaşmada forma giyme şansı bulamayan oyuncu sakatlığı atmasının ardından 7 hafta sonra sarı kırmızılı formayı giyme şansını yakalamış ve rakip fileleri 3 kez havalandırmış sarı-kırmızılı ekip Galatasaray’ın taraftarlarına heyecanlandırmıştı.

Antrenman içerisinde Kerem Aktürkoğlu ile kafa kafaya çarpışan Kolombiyalı golcü Radamel Falcao antrenman akşamı ameliyata girmiş ve ameliyat sonrası Kolombiyalı golcü sağlık durumunun iyi olduğu belirtilmişti.

Sarı kırmızılı ekip Galatasaray forması altında 2 sezon geçiren Kolombiyalı golcü Radamel Falcao yaşamış olduğu sakatlıklar sebebiyle oynadığı maçtan daha çok Sakatlık yaşadığın süre geçirdi. Kolombiyalı golcü geçtiğimiz iki sezonda tam 37 kez Galatasaray formasını terletirken 44 karşılaşmada ise sarı kırmızılı ekibi yalnız bıraktı.

Oynanmış olduğu 37 karşılaşmada 19 kez rakip fileleri havalandırma başarısı gösteren Kolombiyalı golcüsü Radamel Falcao 3 de Asist yaparak 22 golle doğrudan katkı sağlamış ve taraftarın gönlünü kazanmıştı.

falcao sezonu kapatti 3buyukler 2

KEREM’DE PROBLEM YOK

Yapılan idmanda Kerem Aktürkoğlu ile kafa kafaya çarpışması sonrasında büyük bir sakatlık yaşayan Radamel Falcao ve Kerem Aktürkoğlu acilen hastaneye kaldırıldı.

Falcon 100 kemiklerinin kırıldığı öğrenilirken genç oyuncu Kerem Aktürkoğlu’nun ise herhangi bir sorunun ya da sakatlığının olmadığı öğrenildi. Maske ile forma şansı bulma ihtimali tek bulunmayan Kolombiyalı golcüsü Radamel Falcao’nun sezonun geriye kalan karşılaşmalarında forma giymesi beklenmiyor.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …