Fatih Terim

Fatih Terim 3 İsim Değişikliği Yaptı

Posted by

Süper Lig’in 29’uncu hafta mücadelesinde Medipol Başakşehir ve Galatasaray ekipleri karşı karşıya geldi. Sarı kırmızılı takımın tecrübeli Teknik Direktörü Fatih Terim, önceki mücadeleye göre kadroda 3 isimde değişikliğe gitti.

Süper Lig’in 29’uncu hafta mücadelesi için lider Medipol Başakşehir ve Galatasaray ekipleri karşı karşıya geldi. Sarı kırmızılı takımın Teknik Direktörü Fatih Terim ise kadroda değişikliğe gitti.

Gaziantep FK maçına göre 3 isimde değişiklik kararı yapması ile dikkatleri çeken teknik adamın bu tercihi ise gündem konusu oldu.

Koronavirüs salgını sonrasında heyecanla başlayan Süper Lig heyecanı, cimbom için pek de iyi sonuçlanmadı. Takımın yıldız file bekçisi Fernando Muslera’nın sakatlığının ardından peş peşe gelen sorunlar sarı kırmızılı takımda zorluk yaşanmasına neden oldu.

Donk, Linnes ve Ömer Bayram

Gaziantep FK maçındaki ilk 11 kadrosuna göre ise Fatih Terim bu kez 3 isimde değişikliğe gitmeye karar verdi.

Önceki hafta Okan Kocuk, Martin Linnes, Ryan Donk, Mario Lemina, Marcelo Saracci, Jean Michael Seri, Younes Belhanda, Sofiane Feghouli, Henry Onyekuru, Ömer Bayram ve Emre Akbaba ile sahaya çıkılmıştı.

Sarı kırmızılı takımın yedeklerinde ise Berk Balaban, Şener Özbayraklı, Selçuk İnan, Yunus Akgün, Jimmy Durmaz, Jesse Sekidika, Emin Bayram ve Taylan Antalyalı vardı.

Kadroda farklı olarak Donk, Linnes ve Ömer Bayram forma giyenler arasında yer aldı.

Güncel Yazılar

Comments are closed.