FATİH TERİM’İN YENİ YILDIZI VALMİR VELİU

Posted by

Sarı kırmızlı takımın tecrübeli teknik adamı Fatih Terim bu sezon karoda gençleşme operasyonuna giderken birçok gen yıldızı da kadroya kazandırdığı gibi Milli takımlarda da en çok katkıyı veren teknik adamlar dan birisi oldu.

Galatasaray bu sezon genç oyuncular ile kurulu olan takımına devre arası transfer dönemine de yaklaşırken transfer de hedeflerinde genç oyuncular var.

Fatih Terim ‘in kadroda görmek istediği genç isim ise 21 yaşındaki sol kanat oyuncusu Kosovalı Valmir Veliu oldu. Teknik adam Fatih Terim ‘in yönetime ellerini çabuk tutması gerektiğini genç oyuncuyu kısa süre içerisinde takıma kazandırılmasını istedi.

KOSOVALI GENÇ İSİM VALMİR VELİU

Sarı kırmızlı takım da devre arası transfer dönemi yaklaşırken listesinde ki oyuncular da belli olmaya başladı.

21 yaşındaki Kosovalı genç oyuncu Valmir Veliu sarı kırmızlı takımın teknik adamı Fatih Terim ‘in gözünden kaçmazken genç oyuncuyu devre arasında kadroda görmek isteyen tecrübeli teknik adam sarı kırmızlı yönetime durumu iletti.

Sarı kırmızlı takımın pesinde olduğu 21 yaşındaki genç oyuncu Valmir Veliu toplu ve topsuz alanda dripling leri ile dikkat çekiyor. Patlama hızlı iyi olan 21 yaşındaki Kosovalı oyuncu Valmir Veliu hızlanması da oldukça etkili.

Kosova’ da ülkesinde yıldızı parlayan genç oyuncu Valmir Veliu hızlanma sı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Oldukça süratli olan genç oyuncu Kosova milli takım ile İsviçre karşısında oynana bir hazırlık karşılaşmasında 34,1 km/s hıza ulaşan oyuncu en hızlı 10 futbolcu arasına da girmeyi başarmış durumda.

21 yaşındaki Kosovalı Valmir Veliu hızlanma konusunda dünya yıldızları isimler C. Ronaldo ve L. Messi’ yi de geride bırakıyor.

Valmir Veliu ülkesi Kosova ‘ da FC Llapi takımında oynayan genç oyuncu kısa süre içerisinde de Kosova milli takımına da çağrıldı.

BEŞİKTAŞ VE GALATASARAY PEŞİNDE

Sarı kırmızlı takımın pesinde olduğu oyuncu ile ilgilenen tek takım Galatasaray ‘ da değil. Kara kartal Beşiktaş ‘In teknik direktörü Sergen Yalçın ‘In da listesinde olduğu oyuncu için siyah beyazlı yönetime 21 yaşındaki genç Kosovalı’ nın kadroya katılmasını isteyen bir başka teknik adam oldu.

Siyah beyazlı takım da sözleşmesi sezonun da bitecek Kanadalı golcü isim C. Larin ile henüz yeni bir anlaşmaya varamayan Beşiktaş yönetimi için teknik adam Sergen Yalçın alternatif olarak Kosovalı oyuncu Valmir Veliu ismini yönetime verdi.

Beşiktaş ve Galatasaray ‘ ı karşı karşıya getiren 21 yaşındaki Kosovalı genç oyuncu Valmir Veliu ‘nin henüz kendisini tam olarak ispatlayamayan genç oyuncunun 200 bin Euro civarında bir bonservis bedeli bulunuyor. Kulübü FC Llapi ile de 30 Temmuz 2023 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Bu sezon Beşiktaş ve Galatasaray genç oyuncuların transferinde karşı karşıya gelmeye devam edecekle gibi görünüyor.

Comments are closed.