FENER KAÇIRDI GALATASARAY KADROSUNDA

Posted by

Ara aktarma döneminde ekibine mühim takviyeler yapan sarı kırmızılılarda yaz aktarma periyodu çalışmaları da devam ediyor. Cimbom hazırlıklarını sürdürürken, usta isim Aslan’ın aktarma bombasını açıkladı. Fatih Terim’in de Fenerbahçeli yıldızın transferi için direktif verdiği belirtildi.

Sezona 23. şampiyonluk parolasıyla başlayan Süper Lig’de dişli rakipleri Fenerbahçe ve Beşiktaş ile kıran kırana bir savaşım veren ve rakiplerinin geride bırakarak Liderlik koltuğunda oturan Sarı Kırmızılı takım Galatasaray, birçok isimle anlaşarak ekibini güçlendirdi.

Spor Toto Süper Lig’de iyi bir çıkış ele geçiren sarı-kırmızılı takım, bu süreçte öncesiz rakibi Fenerbahçe’yi de deplasmanda devirmeyi başardı. Ligde büyük bir çıkış ele geçiren Cimbom, Ziraat Türkiye Kupası’nda ise Alanyaspor’a 3-2 yenildi ve kupaya havlu attı.

FLAŞ İSİM GÜNDEMDE

Süper Lig’de şampiyonluğu göğüslemek isteyen Süper Lig’de dişli rakipleri Fenerbahçe ve Beşiktaş ile kıran kırana bir savaşım veren ve rakiplerinin geride bırakarak Liderlik koltuğunda oturan Sarı Kırmızılı takım Galatasaray‘da flaş aktarma gelişimleri yaşanıyor.

Ara aktarma döneminde ekibini Onyekuru, Gedson, Halil, Yedlin ve Mostafa ile güçlendiren sarı kırmızılılar sürem sonu aktarma çalışmalarına da şimdiden başladı. Büyük bir emek harcama içine giren Aslan, sürem nihayetinde senenin aktarma bombasını patlatmaya hazırlanıyor.

Fotomaç Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve A Spor yorumcusu Zeki Uzundurukan, Galatasaray’ın aktarma gündemine dair flaş açıklamalarda bulundu. Uzundurukan, Galatasaray’ın Fenerbahçe’den ayrılan sadece sözleşmesi 30 Haziran 2021’de bitecek olan Ömer Faruk Beyaz’ın ardında bulunduğunu açıkladı.

ÖMER FARUK BEYAZ HAREKATI

Süper Lig’de dişli rakipleri Fenerbahçe ve Beşiktaş ile kıran kırana bir savaşım veren ve rakiplerinin geride bırakarak liderlik koltuğunda oturan Sarı Kırmızılı takım Galatasaray’da transferde derinden derine mühim gelişmeler yaşanıyor ve bu gelişmelerden biri Fenerbahçe’nin elinde tutamadığı Ömer Faruk Beyaz.

Ömer Faruk bildiğiniz gibi ki oldukça kabiliyetli bir oyuncu fakat Fenerbahçe’de yeteri kadar vakit alamadığı için yollarını ayırdı. Özellikle Emre Belözoğlu’nun tüm ısrarlarına rağmen, ‘ben oynamak istiyorum, yurt dışına gideceğim’ diyerek Fenerbahçe ile bağlarını kopardı.

Fatih Terim ise Ömer Faruk Beyaz’ı Galatasaray’da görmek istiyor ve kurmaylarına Ömer Faruk’un transferini bitirilmesi için direktif verdi. Galatasaray’da Fenerbahçe’nin elinden kaçırılmış olduğu Ömer Faruk Beyaz mevzusunda müthiş bir hamle başlatıldı.

Comments are closed.