Fenerbahçe Beko

Fenerbahçe Beko Ekibi Deplasmandan 2 Sayı Farkla Galip Geldi

Posted by

ING Basketbol Süper Ligi’nde 21’inci hafta mücadelesi için Meksa Yatırım Afyon Belediyespor ve Fenerbahçe Beko ekipleri karşı karşıya geldi. Müsabakanın kazananı ise 64-62 skorla sarı lacivertli ekip oldu.

ING Basketbol Süper Ligi’nde 21’inci hafta heyecanı Fenerbahçe Beko ve Meksa Yatırım Afyon Belediyespor ekipleri karşı karşıya geldi. Oyunun kazananı ise 64-62 skorla sarı lacivertliler oldu.

Müsabakanın ilk 5 dakikasında 11-10 önde ilerleyen ev sahibi oldu. Periyodun sonraki sürecinde ise Fenerbahçe ekibi ilk periyodu 20-17 önde tamamlamayı başardı. İkinci çeyrek mücadelesinde ise iki ekip için de nefes kesen bir mücadele yaşandı ve iki ekip de soyunma odasına 32-32 skor eşitliği ile girdi.

İkinci Yarıda Ev Sahibi Baskın Geldi

Maçın ikinci yarısında ev sahibi olan Afyon ekibi bir anda baskıya geçerek üçüncü çeyreği üstün tamamlamayı başardı. Oyunun son çeyreğine ise 51-44 sayı farkı ile sarı lacivertli ekip geride girdi.

Oyunun son çeyreğinde iki ekibin de nefes kesen kıyasıya mücadelesi, sarı lacivertli ekibin 64-62 skorla galip gelmesi ile sona erdi. Fenerbahçe Beko ekibi böylece deplasmanda bir galibiyet edinmeyi başarmış oldu

Comments are closed.