FENERBAHÇE CEDRİC BAKAMBU İÇİN DEVREDE

Posted by

Sarı lacivertli takım da devre arası transfer dönemi yaklaşırken takım da eksik olan bölgeler için oyuncu arayışları da başlamış durumda.

Hücumda golcü sıkıntısı çeken sarı lacivertli takım Fenerbahçe’ de gündeme gelen ilk isimlerden birisi 30 yaşındaki tecrübeli golcü isim Cedric Bakambu oldu.

Bu sezon hücum hattından beklenen verimi alamayan sarı lacivertli takım Fenerbahçe’de gözler ister istemez devre arasında yapılacak olan transferlere çevrilmiş durumda. Takıma Direkt katkı sağlayacak skorer bir ismi kadrosuna katmayı amaçlayan sarı-lacivertliler, 30 yaşındaki tecrübeli golcü Cedric Bakambu‘ yu gündemine aldı.

Çin ekiplerinden olan BJ Guoan takımında forma giyen 30 yaşındaki tecrübeli golcü isim Cedric Bakambu 31Aralık 2021 yılında Çin kulübü ile sözleşmesi bitecek olan oyuncu için sarı lacivertli takım tecrübeli oyuncuyu kadrosuna katarak gol problemini çözmek istiyorlar.

DEVRE ARASI TRANSFER DÖNEMİNİN EN ÖNEMLİ OYUNCUSU OLACAK

30 yaşındaki tecrübeli golcü isim Cedric Bakambu 31Aralık 2021 yılında bitecek olan sözleşmesinden dolayı simdi den Avrupa ‘da birçok kulübün yakın takibine girmiş durumda.

Bonservis bedeli ödemeden kadrosuna katmak isteyen birçok takım karşı karşıya gelecek diye biliriz.

Ülkemiz den de siyah beyazlı takım Beşiktaş ile beraber sarı kırmızlı takım Galatasaray ‘In da gündemin de olan 30 yaşındaki tecrübeli golcü isim Cedric Bakambu kariyerine de Avrupa ‘ da bir takım da devam etmek istemesi transferinin de önün açmış durumda.

30 yaşındaki tecrübeli golcü isim Cedric Bakambu için Avrupa ‘dan da birçok takımın takibinde olan oyuncu için İspanya’dan Barcelona ve Sevilla gibi takımlarında yakın takibin de olan oyuncu önceliğini İspanyol ekiplerinden Barcelona ‘ ya vermesi beklenen oyuncu buradan gelecek olan teklif dahilin de 30 yaşındaki tecrübeli golcü isim Cedric Bakambu kararını vermesi bekleniyor.

İspanyol devi Barcelona ‘da kalp rahatsızlığı bulunan ve uzun süre sahalardan uzak kalması beklenen tecrübeli golcü S. Agüero ‘ nun yerine düşünülen ilk isim 30 yaşındaki tecrübeli golcü isim Cedric Bakambu oldu.

30 yaşındaki tecrübeli golcü isim Cedric Bakambu bir dönem ülkemiz de bir dönem yeşil beyazlı ekip Bursaspor’da forma giyen oyuncu ikinci kez Türkiye ‘de olacak mı devre arası transfer döneminde göreceğiz.

CEDRİK BAKAMCU

30 yaşındaki tecrübeli golcü isim Cedric Bakambu Çin ekiplerinden olan BJ Guoan ‘da forma giyen Kongo ‘ lu oyuncu Çin ekiplerinden BJ Guoan ‘a İspanyol ekiplerinden Villarreal’den 40 Milyon Euro’ ya transfer olmuştu. 30 yaşındaki tecrübeli golcü isim Cedric Bakambu BJ Guoan ‘da 87 karşılaşmada sahada olan tecrübeli golcü 58 gol ve 24 asist üretmiş durumda.

Oyuncu Çin ekibi ile sözleşme uzatması beklenmezken devre arası transfer dönemi onun için çok hareketle geçecek gibi görünüyor.

Comments are closed.