Fenerbahçe Dino Arslanagic İçin Tekrar Devrede

Gelecek sezon için sıkı bir hazırlık içerisinde olan Fenerbahçe yönetimi, bazı isimleri kadrosuna alma konusunda ısrarcı gibi görünüyor. Sarı lacivertliler sezon başında da sık sık gündeminde yer alan Antwerp oyuncusu Dino Arslanagic ile tekrar yakından ilgileniyor.

Sezona iyi başlasa da sonraki süreçte bir anda yalpalayan Fenerbahçe, başarısızlığının bedelini şampiyonluk yarışından vazgeçerek ödedi. 2019-2020 sezonundan büyük anlamda ders çıkaran yönetim, önümüzdeki sezona ise daha güçlü bir kadro ile çıkmanın planlarını yaptı.

Sezon başında ilgilenmiş olduğu ve Antwerp ekibinde forma giyen Arslanagic’i tekrar yakın kadrajına alan kanarya bu transfer için ise uğraşmaya devam ediyor.

Kevin Mirallas Da Listede

Bosna-Hersek asıllı olan Dino Arslanagic ise sezon sonunda anlaşması biteceği için yeni bir takıma geçmeyi tercih edebilir. 27 yaşında olan stoper mevki futbolcunun tek isteyeni ise Fenerbahçe değil. Hollanda’dan AZ ve Heerenveen’in yanı sıra, Fransa’dan da Metz sporcuyu kadrosuna almak istiyor.

Önümüzdeki sezona iyi hazırlık yapan ve kadrosunu güçlendirmek isteyen sarı lacivertliler, ayrıca Antwerp ekibinden bir başka oyuncu ile daha ilgileniyor.

Kevin Mirallas’ı da ekibine katmak isteyen sarı kanarya, transferlerde herhangi bir aksilik yaşamazsa Antwerp’ten iki oyuncuya çubuklu formayı giydirmiş olacak.

Güncel Yazılar

     

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …