Fenerbahçe Kamp

Fenerbahçe Ekibi MKE Ankaragücü Maçına Hazır

Posted by

Süper Lig’in 22’inci haftasında bu akşam 20:00’de MKE Ankaragücü ile karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe ekibi, kamp kadrosunu resmen belirledi. Kadroda sakatlıkları sebebiyle yer almayan isimler Rodrigues ve Sadık Çiftpınar olurken, Hasan Ali Kaldırım ise yer alacak sürpriz isimler arasındaki yerini aldı. Kadro ise 22 kişiden oluşuyor.

Süper Lig’de 22’inci hafta müsabakası için bu akşam saat 20:00’de MKE Ankaragücü ile karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe, kamp kadrosunu tam anlamıyla belirledi. Sakatlıklar sebebiyle 22 kişilik listede Rodrigues ve Sadık Çiftpınar yer almayacak. Sürpriz olan isim ise Hasan Ali Kaldırım.

Kamp Kadrosunda Yer Alacak İsimler

Luiz Gustavo, Tolga Ciğerci, Tolgay Arslan, Altay Bayındır, Harun Tekin, Erten Ersu, Adil Rami, Mauricio Isla, Emre Belözoğlu, Jailson, Ozan Tufan, Mehmet Ekici, Miha Zajc, Nabil Dirar, Serdar Aziz, Simon Falette, Ferdi Kadıoğlu, Max Kruse, Deniz Türüç, Vedat Muriqi, Mevlüt Erdinç, Hasan Ali Kaldırım

Sarı lacivertli ekip bugün karşı karşıya geleceği Ankara müsabakası için de son hazırlıklarını Can Bartu Tesisleri’nde dün sabah saatleri itibariye tamamladı.

Comments are closed.