Abdullah Avcı

Fenerbahçe Ekibinde Teknik Direktör Listesi Ali Koç Tarafından Belirlendi

Posted by

Süper Lig’de art arda yenilgi alarak ve beraberlik yaşayarak ciddi anlamda puan kaybı yaşayan Fenerbahçe ekibi, yaşanan olumsuzlukların ardından Teknik Direktör Ersun Yanal ile yollarını resmen ayırma kararı almıştı. Son olarak Ziraat Türkiye Kupası’nda Trabzonspor ve Fenerbahçe arasında yaşanan yarı final mücadelesinde sarı lacivertli ekibin başında olan Yanal’ın ardından ise kulübün hocalığını kimin yapacağı merak ediliyor.

Süper Lig’de art arda mağlubiyet yaşayan Fenerbahçe ekibi, yaşamış olduğu ciddi puan kaybının ardından Teknik Direktör Ersun Yanal ile yollarını ayırma kararı aldı. Hocanın ayrılışının ardından ise kanaryada kimin hocalık yapacağı en fazla merak edilen durumlar arasındaki yerini aldı.

Belözoğlu’ndan Abdullah Avcı Tavsiyesi

Konuya ilişkin çalışmalarını yapan ve bir liste oluşturan Kulüp Başkanı Ali Koç, Erol Bulut, Engin Fırat, Tayfın Korkut ve Niko Kovac’ı kendi listesine aldı. Bu bilginin ardından ise sarı lacivertli ekibin kaptanlık görevinde yer alan tecrübeli futbolcu Emre Belözoğlu, Koç’a teknik hocalık konusunda yeni bir tavsiyede bulundu. Beşiktaş ekibinden ayrılan ve Medipol Başakşehir’de Teknik Direktör görevinde yer alan Abdullah Avcı’yı kulüp başkanına tavsiye eden Belözoğlu, hocanın sarı lacivertli ekipte başarılı olacağına ilişkin bir açıklama yaptı.

Alınan tavsiyenin üzerine harekete geçen Koç da, Abdullah Avcı ile görüşme kararlaştırma yönünde bir adım attı.

Comments are closed.