fenerbahce forvette herkesi sasirtacak 3buyukler

Fenerbahçe Forvette Herkesi Şaşırtacak

Posted by
fenerbahce forvette herkesi sasirtacak 3buyukler

Fenerbahçe son dakika haberi ile herkesi şaşırtacak. Kanarya, forvette sürpriz bir hamle yapmak için kolları sıvadı. Spor Toto Süper Lig için yeni sezona bomba gibi girmeye hazırlanacak olan takım, transferleri ile sezon öncesinde güçlü bir takım kurmaya hazırlanıyor.

Sarı Lacivertlilerin teknik direktörü bu transfer için uzunca bir zamandır planlar yapıyordu ve 11’ini bu şekilde kurmak için harekete geçmişti. Yeni teknik direktör Vitor Pereira yönetiminde takım yeniden şekilleneceğe benziyor. Forvetteki sürpriz isim herkesi şaşırtacak gibi.

Fenerbahçe Son Dakika Transfer Haberi

Fenerbahçe taraftarları son dakika gelişmeleri anlık takip ediyor. Kanarya’nın transferi diğer takımlar tarafından da merakla bekleniyor.

Portekizli teknik direktör çalışmaları hızlandırdı. Deneyimli hoca, takımı daha iyi hale getirmek için gereken transferleri sırasıyla yapacak gibi görünüyor.

fenerbahce forvette herkesi sasirtacak 3buyukler 2

Vitor Pereira 11 için kararını vermiş gibi ve bu forvet isim sürpriz olacak gibi duruyor. 2013 ve 2014 sezonunda şampiyonluğu göğüsleyen, başarılı işlere imza atan Sarı Lacivertliler, bomba transferi ile tarihe altın harflerle isimlerini yazdırmak istiyor.

Başkan Ali Koç takımın teknik adamlığına en iyi isimlerden birini, Vitor Pereira’yı getirmişti. Portekizli olan teknik direktör Vitor Pereira seçimlerini inceliyor ve her adımını titizce bir şekilde atıyor.

Futbolda geçen sezon şampiyonluğu kazanamamış olsa da Fenerbahçe, sahadaki oyunu ile taraftarlarına şampiyonluğun geleceğini vaat etmekteydi. Bir önceki dönemde şampiyonluk gelmemişti ancak oynadığı oyun ile takım, adeta Fenerbahçe’nin sıkı taraftarlarının gönlünü kazanmıştı.

Vitor Pereira’nın İlk 11 Seçimi

Kanarya, yeni sezon temaslarını sürdürürken takımını yeni transferlerle daha da güçlendirmenin peşinde. Sarı Lacivertli Fenerbahçe şimdi Düzce Topuk Yaylası Tesisleri’nde yeni döneme hazırlanarak çalışmalarını son gaz devam ettiriyor. Vitor Pereira takımı bu mekânda hem tanıyor hem de yeni transferleri düşünüyor.

fenerbahce forvette herkesi sasirtacak 3buyukler 3

Teknik adam, aynı zamanda kampta yollarını ayıracağı futbolcuları da seçiyor ve takım adına yeni planlamalar yapmak ile uğraşıyor.

Yönetime takım için rapor veren Pereira, takımı nasıl daha iyi bir hale getiririm ve şampiyonluğa hazırlarım sorularının peşinde. Sarı Lacivertliler için 11 kararını veren Pereira seçimiyle sürpriz yapacak ve herkesi şaşırtacak.