Fenerbahçe Galatasaray’ı Yıkıyor

Posted by

Fenerbahçe’den, Galatasaray’ı yıkacak bazı hamlelerin geleceği öne sürüldü. Bu haber ile gözler Fenerbahçe ve Galatasaray’a çevrilmiş oldu. Teknik Direktör VitorPereira söylenilenlere göre bazı taktikler geliştirdi ve bunları uygulayarak güçlü rakipleri olan Sarı Kırmızılıları yenmiş olacaklar.

Süper Lig’de üst üste aldığı olumsuz sonuçlarla maalesef takım liderlikten uzaklaşmış, Fenerbahçe’nin taraftarları da bu duruma epey üzülmüşlerdi. Fenerbahçe’nin derbiyi bir kazanma noktası olarak gördüğü ileri sürüldü.

Fenerbahçe’nin Teknik Adamından Stratejik Formüller

Fenerbahçe’nin teknik adamı olan VitorPereira’nın rakiplerini yenmek için bazı stratejik formüller geliştirdiği haberleri, futbol dünyasında yayıldı. Fenerbahçe, Galatasaray ile gerçekleşecek derbisini bir kazanma ve yükselme kapısı olarak görüyor ve bu doğrultuda bazı yöntemler geliştirdi.

Deplasman karşılaşmasından 3 puan hedefleyen VitorPereira bazı stratejilerle futbolcularını kazanmaya odaklıyor. NEF Stadyumu gününde kazanmak isteyen Pereira, planlarını hazırladı.

Fenerbahçe’nin disiplinli Portekizli teknik çalıştırıcısının takımını, NEF Stadyumundaki güne çok sıkı bir şekilde hazırladığı söyleniyor. Bu doğrultuda sıkı bir çalışma kampına giren oyuncular da yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdürüyorlar. Ekip ile Pereira inanılmaz bir çalışmaya başladılar.

Oyuncularını çok yoğun çalışma kampına sokan Pereira, futbolcularının kafasına kazanmayı ve zirveyi kazımak için elinden geleni yapıyor haberleri de Fenerbahçe taraftarlarını epey heyecanlandırdı.

Pereira’nın 5 Maddelik Planı

Fenerbahçe’nin başarılı Teknik Direktörü Vitor Pereira’nın 5 maddelik planının olduğu gelen son haberler içerisinde yer alıyor. Derbideki taktikleri en ince detayına kadar planlayan VitorPereira’nın maça muhteşem hazırlandığı söyleniyor.

Takvim gazetesinde de yapılan bazı haberlere göre, Fenerbahçe, Galatasaray’ın üstün ve zayıf yönlerini uzunca bir süredir tespit etmişti ve bu doğrultuda 5 maddelik bir plan hazırladı deniliyor. Gazetedeki haberlerde de VitorPereira’nın 5 maddelik bir plan yaptığı söylenmişti.

Fenerbahçe teknik adamı Pereira’nın 5 maddelik planının ne olduğu merak ediliyor. Galatasaray’ın zaaflarını, üstün ve stratejik hareketlerini tespit etmek için de Pereira’nın ayrıca bir zaman harcadığını da düşünecek olursak, taraftarlar ve spor dünyası 5 maddelik planı merak eder oldu.

Şok pres, oyun kurma becerisi, kale savunması, tribüne kulak tıkamak, gol için acele davranmamak maddelerinin Pereira’nın 5 planı içerisinde yer aldığı da son gelen haberler arasında yerini almıştır.

Comments are closed.