FENERBAHÇE İÇ TRANSFERDE ATAĞA KALKIYOR

Posted by

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe bu sezon yaz transfer sezonun da yeni teknik adam ve oyuncu grubu ile başlayan takımda işler istendiği gibi gitmiyor.

Süper lig de şampiyonluk yarışından bir hayli uzakta kalan sarı lacivertli takım Fenerbahçe UEFA Avrupa liginde ise gruplardan çıkamayarak büyük hayal kırıklığı yarattılar.

Devre arası transfer dönemi yaklaşırken sarı lacivertli takım Fenerbahçe’ de dış transfer de birçok oyuncunun ismi çıkamaya başlarken iç transfer de ise kadrosunda bulunan genç oyuncular ile yeni sözleşmeler imzalamaya hazırlanıyorlar.

Sarı lacivertliler de ilk hedef genç kalecisi Berke Özer ve milli takım tercihini Ay yıldızlı takım dan yana kullanacak olan Ferdi Kadıoğlu ile sözleşme yenilemek için girişimlere başlayacaklar.

FERDİ KADIOĞLU MİLLİ TAKIM KARARI SONRASI İMZA YOLDA

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe nin 22 yaşındaki genç oyuncusu Ferdi Kadıoğlu bu sezon takımı Fenerbahçe de performansı ile en çok dikkat çeken oyuncularından birisi oldu.

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe’ de ki performansı sonrasında 22 yaşındaki genç oyuncusu Ferdi KadıoğluA milli takımdan davet alan genç oyuncu kararını açıklamak için zaman isteyen genç oyuncu yakın çevresine kararını ileterek Ay Yıldızlı formayı giymeye yakın olduğunu söyledi. Bilindiği gibi 22 yaşındaki genç oyuncusu Ferdi Kadıoğlu Kanada ve Hollanda milli takımlarında da görev yapma hakkına sahip olmasına rağmen milli takım kararında Ay Yıldızlı formdan yana kullandı

22 yaşındaki genç oyuncusu Ferdi Kadıoğlu A milli takımını Ay yıldızlı formadan yana seçmesi ile yerli oyuncu statüsüne geçeceği için sarı lacivertli takım Fenerbahçe genç oyuncusu ile yeni bir sözleşme imzalamak istiyorlar.22 yaşındaki genç oyuncusu Ferdi Kadıoğlu ile bu sezon sonun da sarı lacivertli takım Fenerbahçe ile 30 Haziran 2022 yılında sözleşmesi sona erecek olan oyuncu ile devre arasında genç oyuncusunun sözleşmesini uzatacaklar.

Türk Statüsüne geçecek olan genç oyuncusu Ferdi Kadıoğlu ile en az 5 yıllık bir yeni sözleşme imzalayarak takıma kazandırmak istiyorlar.

22 yaşındaki genç oyuncusu Ferdi Kadıoğlu bu sezon sarı lacivertli takım Fenerbahçe ile süper lig de toplamda 13 lig maçında 1068 dakika süre alan genç oyuncu 2 gol ve 1 asist katkısı sağlamayı başardı.22 yaşındaki genç oyuncusu Ferdi Kadıoğlu bu sezon UEFA Avrupa liginde ise 7 karşılaşmada 438 dakika süre ala bilen genç oyuncu 1 asist katkısı yapa bildi.

BERKE ÖZER GALATASARAY DERBİSİNDE YENİ SÖZLŞEMEYİ KAPTI

Kaleci Berke Özer ise Altay Bayındır ‘ın sakatlanmasının ardından kaleye geçen isim olurken derbide deki performansı ile dikkatleri üzerine çekerek sarı lacivertli yönetimden yeni sözleşmeyi de kapmış oldu.

21 yaşındaki genç kaleci Berke Özer sezon sonunda sarı lacivertli takım ile bitecek sözleşmesini yenileyerek uzun süre Fenerbahçe ye hizmet etmesi bekleniyor.

Comments are closed.