Fenerbahçe İki Genç Oyuncunun Hazırlığına Önem Verecek

Yeni sezona tüm hızıyla hazırlıklarını yapan takımların başında Süper Lig ekibi Fenerbahçe Spor Kulübü geliyor. Futbol A Takımı için gelecek sezona çok daha güçlü bir kadro çıkartmak isteyen sarı lacivertli yönetim iki oyuncusunu hazırlamaya karar verdi.

Sezona iyi başlasa da bir anda kötüleşen Fenerbahçe, ligin ikinci devresinde şampiyonluk hayallerine havlu attı. Giderek kötü bir hal alan takım, olumsuz sonuçlar sebebiyle Teknik Direktör Ersun Yanal ile de yollarını ayırdı.

Şimdilerde hala takımına bir çalıştırıcı arayan kulüp ise, önümüzdeki sezon için hazırlıklarını yapmaya erkenden başladı. Edinilen bilgilere göre de sarı lacivertli takımda forma giyen iki genç oyuncu gelecek sezona hazırlanacak.

Özel Program Hazırlanacak

Antrenör Volkan Demirel ve takım kaptanı Emre Belözoğlu, iki genç yıldızı kolları altına almaya karar verdi. Bu süreçte Ferdi Kadıoğlu ve Ömer Faruk Beyaz da gelecek sezonda forma giymeye hazırlanmış olacak. Bu süreçte de iki oyuncunun A Takıma adapte olması için daha fazla zaman tanınmış olacak.

Pazartesi gününden sonra saha çalışmalarına başlayacak olan Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu, iki genç oyuncuya özel bir program hazırlayacak. Böylelikle iki sporcu Türk futboluna da kazandırmış olacak.

 

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …